Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? A párom összejö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A párom összejött egy roma fiúval.

Figyelt kérdés
16 eves vagyok a parommal 1 honapja szakitottunk (16 eves o is) roma fiuval jott ossze akivel elvileg nagyon boldog de kb minden 2.nap veszekednek a srácnak a csaladja drogozik vagyis van aki drogozik,háta mogott a csajt lekurvázza de persze a szemebe azt mondja hazudok a srac 2szer bukott most atengedtek tudtommal,de akkor is hosszutavon nem lesz jo vege szerintem
2020. júl. 4. 22:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Szarul fog hangzani de te írtad, VOLT párod. Nincs hozzá közöd saját érdekében ne foglalkozz vele TÚL sokat és ne akarj helyette dönteni még ha szereted is és jót akarsz neki.
2020. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Ebbe sajnos tényleg nem avatkozhatsz bele, bármennyire is meg akarod védeni. Ha figyelmeztetnéd se hiszem, hogy hallgatna rád és szakítana vele. Szóval itt nem nagyon tudsz mit kezdeni sajnos.
2020. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát okés de én a volt parommal mai napig beszélek es mindent elmond,es lehet szeretem persze hogy jot akarok neki de nagyon faj ezt nezni amit csinal hogy nem jó uton van kb az osszes baratnojet elvesztette mar
2020. júl. 4. 22:58
 4/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
84%
Figyelj. Ő választotta hogy így legyen, oldja meg. Ne asszsiztálj hozzá. Ez volna a javaslatom. Fel a fejjel!
2020. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
EX-ekkel NEM foglalkozunk!
2020. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Én is osztom, hogy hagynod kéne. Keress egy másik barátnőt😉.
2020. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Már nem a párod, semmi közöd hozzá.
2020. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Elöző vagyok

Nem akarok akadéskoskodni, de a címben eléggé ki van hangsúlyozva, hogy roma. Szerintem irreveláns, és inkább azt írhattad volna, hogy az exed, és hogy átvágják.

De igazából mindegy, csak megjegyeztem.🙄

2020. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Előzző vagyok

Rosszul írtam, én vagyok a #6, és a #8, és most már a #9 is.

Bocsánat...

2020. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd a francba mindenki a saját életének kovàcsa... Közhely de fiatal vagy még előtted az élet
2020. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!