Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire van az rendben,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van az rendben,hogy csak a lány megy a fiúhoz?

Figyelt kérdés
A fiú egyáltalán nem jön a lányhoz...
2020. aug. 18. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mondjuk például ha máshogy nem tudják megoldani, közös megegyezés, hasonlók, akkor szerintem nem gáz. Ha a fiú fel se vetette, hogy ő megy, csak ehhez ragaszkodik, na az már fura.
2020. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van nálam hely. Én mindig mondom neki hogy legyen nálunk egy kicsit. De ő nem akar. Ha találkozunk is eljön a ház elé, és egyből mennünk kell mert ő haza akar menni.
2020. aug. 18. 22:53
 3/6 anonim válasza:
100%
Én sem jártam/járok át egyetlen barátnőmhöz se, mert nem akartam kötelezően jópofizni, stb. Senki sem tudja rólam, de aspergeres vagyok. Szorongok és rettentően kimerít, ha úgy érzem valami céllal kell kötelezően beszélgetnem, ezért csak úgy csinálok, mintha lusta lennék ezekre
2020. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak simán nem érzi jól magát nálatok, még nem ismeri annyira a szüleidet vagy egyszerűen otthon érzi magát a legjobban.
2020. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan a helyzet. Új hely, nem tudja, hogy mutatkozzon a szüleid előtt. Lehet fél, hogy fura benyomást tesz és akár el tiltanák tőled. Vagy épp otthon érzi jól magát nem szeret kimozdulni. Nehezen alkalmazkodó és picit félénk lehet. Ezzel semmi gond, ne erőltesd. De áthívhatnád egy filmre vagy vacsira és akkor muszáj lenne mennie. És ki tudja, lehet felszabadultnak érzi magát, megbátorodik és nem fog félni átmenni többet.
2020. aug. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. :)
2020. aug. 21. 10:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!