Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert van az hogy a baratnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a baratnőm nem szeretne bele ülni a 19 éves citroen-embe? nem egy Bmw meg mercedes de nem egy rohadt szar

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Finnyas, vagy esetleg fel hogy lerobban, bajotok lesz, mert oreg az auto 🤷🏻‍♀️ Kérdezz rá, talán elmondja
2020. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lerobbani biztos nem fog mert szinte mindent kicsereltem rajta ki lakatoltam szinte mintha egy ùj auto lenne nem értem😩
2020. aug. 25. 12:04
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az előzővel, valószínűleg fél. Meg lehet koszosnak tartja vagy ilyesmi, nem igazán tudhatjuk, kérdezd meg tőle.
2020. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom mert már idős kocsi, lehet hogy olyan állapotú mintha új lenne de akkoris 19 éves.
2020. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Érdekes volt barátjának kocsija se volt.megkérdeztem és csak annyit mondot nincs kedve kocsival menni.
2020. aug. 25. 12:21
 6/17 A kérdező kommentje:
Az is érdekes hogy elkérem apámtol a mercedes 1 eves abba persze egyből be űl
2020. aug. 25. 12:37
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Valami baja van a kocsiddal. Egyik eset, hogy az a baja, hogy öreg és fél, hogy lerobban. Bár ezt kétlem, főleg ha rendbe van rakva.

A másik eset, hogy cikinek tartja, hogy öreg az autód, nem tud felvágni, hogy "A pasimnak ilyen, olyan csúcs szuper autója van..."


Nem szeretnélek ellene hangolni, de én a másodikat mondanám. Ezt sürgősen tisztázzátok.

2020. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondtam neki összevesztünk elment tőlem én meg fogtam beültem apám kocsijába és a barátnőivel összejöttem
2020. aug. 25. 15:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy apád kocsijára buknak körülötted a lányok. Oszd meg ezt az infot apáddal, biztosan értékelni fogja (a friss husit).
2020. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Azert hallod te se vagy 100as, hogy egy vita után elmész és a baratnáőivel összejössz xd és aztán sírtok, hogy miért nincsenek normális lányok. Hát fiam ezért, tudod, ha valami gond van, akkor azt megszokás beszélni, nem elhúzni csajozni és gyakorira kicsámcsogni. Talán ha normalis hangnemben leulnetek es rakerdenel hogy az a gond e, hogy oreg az auto es fel vagy az h gaznak tartja, es nem felhaborodni a valaszan, ha mar meltatott ra valaszolni. De nyilvan egyszerubb apu mercinevel villogni baratnoinek, oda miert nem mentel a citroennel? Jaaaa akkor nem vagy faszagyerek, ertem ;)
2020. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!