Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Innen tudom hogy már nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Innen tudom hogy már nem érdeklem vagy engrm nem kezd érdekelni?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 és fél éve vagyunk együtt. A párkapcsolatunk mondható egészségesnek, viszont az elmúlt hónaokoban kb. 6 honapja nem is randiztunk. De a tvzes meg netes film nézésen kívűl sehol sem voltunk kettesben. Mindig csak barátokkal, egész nyáron próbáltam egy romantikus piknikezést össze hozni de sosem ért teljesen rám. Vagy dolgozott amut teljesen megértek és nincs vele gondom csak utába mint mindenki elfáradt és csaj tvt néztünk meg filmeket amiken folyamatosan bealudt. Hétvégenként meg a hacerjaival horgászott amit megértek viszont 4 honapon át minden hétvégén. Mikor meg rá szoltam hogy most már kezd egy kicsit sok lenni hogy ennyit járna le meg h9gy számomra is unalmas már ott űlni velük csak mosolygott és igérkezte hogy majd csinálunk egyutt valamit. De ez sosem következett be. És számomra már kezd unalmassá válni a vele töltött idők. Próbáltam volna vele erről beszélni de sosem vesz komolyan és ugyan ugy csinál mindent. Mit kellene még csinálnom?

2020. aug. 25. 22:39
 1/3 anonim válasza:
100%

Egyetlen dolog van, amit még nem próbáltál meg.

Elmondani neki, hogy vége a kapcsolatnak.

Unalmas lett, lapos, nem olyan, amire vágysz.

Nem kapod meg a kellő figyelmet, így hát keresel valaki mást aki megadja.

Lehet ettől megijed és kaparni kezd, de ahhoz tényleg el kell engedned érzelmileg.

Ha pedig elfogadja hogy vége, akkor nem is érdemel meg téged.


23/F voltam.

2020. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezidő alatt nem is szexeltetek? Mert akkor pláne elég fura. Szerintem jobb lenne ha szakítanál vele, ez csak nyűg már neked is.
2020. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stark2000 ***** válasza:
100%
Dobd ki. Te szóltál, ő viszont figyelmen kívül hagyta.
2020. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!