Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Keveset találkozom a barátomma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset találkozom a barátommal, ez baj?

Figyelt kérdés

Nem vagyok eljárkálós típus, egyetlen barátommal se találkoztam egész nyáron, nem is bánom, mert elvagyok teljesen itthon.

A barátommal viszont találkoztam többször is, úgy talán ötször, ebből kettő is olyan volt, hogy a családdal mentünk kirándulni, és elhoztuk(ezt a szüleim kezdeményezték, hogy jöjjön), viszont neki ez is kevés.

Nincs távolsággal probléma, viszonylag közel lakunk egymáshoz(20 perc busz, 10 perc séta).

Most mégis hibás vagyok?

Azt mondja körülöttem mindenki, hogy ne hanyagoljam el(nem csinálom), és járkáljak el, elvégre 18 éves vagyok, élvezzem ki, hogy fiatal vagyok, de nekem ezerszer jobb itthon, még ha egyedül is:(



2020. aug. 26. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Legalább nem vagyok egyedül ezzel 🙂

Csak kicsit fiatalabb vagyok nálad,de nem ez az első nyár,hogy nem találkoztam a barátaimmal,vagy csak nagyon keveset... De nekem ez nem is hiányzik 🤷🏻‍♀️

2020. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És a kérdésedre válaszolva: magamból kiindulva úgy gondolom hogy ez egyáltalán nem baj.


De komolyan,ha olyan kiváltságos helyzetben vagy,hogy van barátod 😌 akkor értékeld, és legalább őt ne hanyagold. Szerintem az baj,ha vele nem sokat találkozol😳

2020. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a problema, hogy szeretsz otthon lenni es nem vagy jarkalos típus, de a paroddal tényleg foglalkoznod kene tobbet
2020. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Stark2000 ***** válasza:
100%
Csak nehogy lapát legyen belőle, ha ennyire nem találkozol a barátoddal. Ha nem tudod kielégíteni az igényeit, majd keres mást, mert hosszútávon ezt senki sem viseli el.
2020. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél más, hogy mennyit akar találkozni a párjával. Az exem maximum havonta egyszer adta be a derekát hosszas könyörgés után, a mostani barátom meg a heti egy talit is kevésnek tartja.

Itt az a baj, hogy az igényeitek különböznek. Te elvagy így is, de neki ez már hanyagolás, ő többször is találkozna veled.

Én is jól elvoltam pl. az otthoni időszak alatt a barátaim nélkül, de egy kapcsolatról más a véleményem.

2020. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő nem igazán van rendben. Én értem magánszférára vágysz. De olyan rosszul fested le a dolgokat mintha csak a kapcsolattal kinlódnál. Ha annyira zavar döntsd el mit szeretnél egyedül lenni és mindenre időt szánni, vagy valakivel aki szeret támogat és együtt csinálni vele azt amit amúgy is egyedül csináltál volna...
2020. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!