Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a baràtnőtök nagyon szeretné a magassarkúkat, de bennük magasabb lenne nàlatok?

Figyelt kérdés

Alapjàraton 155 centi vagyok, de sokkal jobban szeretem a platform magassarkúkat, vagy a legalàbb 5 centis sarokkal rendelkező cipőket, mint a lapos talpúakat. Mostani kedvencem 13 centit ad, platform szandàl sarokkal. (Tudok benne menni, mielőtt valaki ràkérdez)

Van ez a fiú, viszont magasabb vagyok nála magassarkúban, és őt ez nagyon zavarja. Mindenki így van ezzel?

18



2020. aug. 26. 20:05
A kérdező szavazást indított:
Nem zavarna
Zavarna, megkérném, hogy ne tegye
Zavarna, de ha neki ez tetszik, csinálja
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon zavarna
2020. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Abszolút nem zavarna. Akit ez zavar, annál valami nincs rendben.
2020. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Engem zavarna
2020. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Zavarna, de ha neki ez tetszik...
2020. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Stark2000 ***** válasza:
81%
188cm vagyok, nehezen képzelem el a szituációt, de szerintem engemet is zavarna.
2020. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam magasabb nem leszel tőle.

De ha szereted, akkor engem nem zavarna.

2020. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem zavarna, kevés az esélye, hogy magasabb legyen nálam egy átlagos magasságú lány :D


200 cm körül lehetek.


Mégha tegyük fel magasabb is lenne, hát nem zavarna igazán, nem egy nagy dolog szerintem.

2020. aug. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
55%
Ha tetszik egy lány, akkor egyáltalán nem érdekel, hogy alacsonyabb vagy magasabb nálam. A platformos magassarkú viszont szerintem csúnya, otromba. Ha csinos akarsz lenni, akkor inkább legyen kevésbé magas a cipőd, de vékony talppal, kecses sarokkal.
2020. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Több férfiismerősöm is azt mondta, hogy egy olyan srácban, akinek rendben van az önértékelése, nem kelt kisebbrendűségi érzetet (átlagban ez a zavar oka), ha nála magasabb vagy izmosabb a barátnője.
2020. okt. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány centi okoz ekkora nagy problémát, de tekintve, hogy te sem vagy egy felhőkarcoló, és 13 centi plusz, gyanítom, 1-2 centin mehet a majré. Nos, nyugodtan pontozzatok le engem is, de aki ennyiből problémát csinál, ott tényleg komoly problémák vannak. Vagy a srác önértékelésével, vagy az érzelmei mélységével. Ha ugyanis szerelmes vagyok valakibe, nehezen tudom elképzelni, hogy ez, vagy bármilyen hasonló mértékű dolog hatalmas problémát jelentene. Hogy is kell ezt elképzelni? "Alacsonyabb vagy nálam 2 centivel, fúú, te vagy a mindenem, de 3 centi plusz, és már irritálsz?" Komolytalan, bocs.

Egyébként pont hasonló helyzetben vagyok. A kiszemeltem kb. 5 centivel alacsonyabb nálam. De imádja a magassarkúkat. Na, úgy már nem alacsonyabb. Ettől nem vonzódok hozzá kevésbé, és főleg nem akarnám megszabni, hogy milyen cipőt vegyen fel. Mert ez az ő személyiségéhez hozzá tartozik. Ha pedig szeretek valakit, akkor nem csak bizonyos dolgait szeretem.

2020. okt. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!