Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért zavarja gyakran a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja gyakran a fiúkat, hogy ha magasabb náluk a barátnőjük?

Figyelt kérdés
Még nem voltam párkapcsolatban, nem is vágyok nagyon rá, de egyszerűen nem értem miért számít annyira ha nálatok magasabb egy lány. Láttam egy olyan kérdés, aminek kb az összes válasza az volt, hogy zavarná ha magasabb lenne a fiúnál a csaja magassarkúban. Nem inkább a lány személyiségére kéne fókuszálni? Világosítsatok fel kérlek, ezt őszintén nem vágom :D

2020. aug. 30. 03:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És lányok, nektek miért fontos hogy magasabb legyen nálatok a barátotok?
2020. aug. 30. 03:55
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Inkább teljesen fordítva van. :)

A lányok azt szeretnék, hogy magassarkúban is magasabb legyen náluk a párjuk.

Társkeresőn gyakori, hogy a 155-160 centis lányok is 175 feletti srácokat keresnek. Nem értettem, rákédeztem.

Alapvetően én is a kisebb lányokat keresek, de az utóbbi időben magasabbakkal jöttem össze.

2020. aug. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 nemaRendőrség ***** válasza:
82%

Mert a személyisége alapján mész oda egy lányhoz ismerkedni. Az ugye rá van írva a fejére és egyértelmű mindenki számára.


Külső megfog, belső megtart

2020. aug. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Csak ne legyen 1 fejjel magasabb nálam xdd
2020. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem pont nem érdekel, abszolút a véletlen műve, hogy a 180 centimhez egy alig több mint 150 centis lányt kaptam az élettől. Nem ez volt a szempont.
2020. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan lányismerősöm, 163-5 körül, aki 180 alatt nem kezd pasival. Én egyszerűen nem értettem - oké, hogy magasabb pasi kell, de miért utasít vissza kapásból egy 175-8 magas valakit, ha amúgy bejönne???

Válasza: neki ez a kényelmes, mert a magas pasihoz hozzá tud bújni úgy, hogy a hóna alatt legyen, meg a mellkasa meg satöbbi, és az milyen jó érzés, és az alacsonyabb pasihoz nem tud "úgy" hozzábújni.

Ez annyira nevetséges érv (hogy ezért 2 centinél alacsonyabb pasit is el kell dobni), hogy erre már ellenkezni se lehet. :'D

(És nem tini a csaj...)


Mondjuk biztos azért nem értem, mert 180 magasan örülök, hogy valaki legalább egymagas velem.

Amúgy a pasiknak általában kisebbségi komplexusuk van. Volt 173 magas pasim, neki ciki volt, ha az utcán odabújok, neki ciki volt, ha ő pipiskedik a csóknál, szal utcán nem csókolt meg. Egy idő után a kezemet se fogta meg.

Pedig engem nem zavart, és igyekeztem arra is figyelni, hogy ne hordjak magas sarkút, hogy ne legyen neki kellemetlen. De egy olyan pasival, akinek ciki veled nyilvánosan mutatkozni, nem lehet mit kezdeni.

Nekem pl utána lett fontos, hogy legyen magasabb, vagy legalábbis egymagasak legyünk...

2020. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít a magasság! :)

23/F

2020. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%

Engem egyáltalán nem zavar, és tinikoromban sem érdekelt. A kisugárzás és a vonzalom nem magasság kérdése. Sokan egyszerűen azt hiszik, hogy a fiúnak "illik" magasabbnak lennie, és félnek, hogy a barátaik/barátnőik előtt ciki lesz, ha nem megfelelő a magasságkülönbség.


36/F

2020. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia! Szerintem örülj neki hogy nem érted, nem a te gondolat meneted a rossz, csak kialakúlt a saját egyéniséged és énképed! Sokan elakadnak a felnőtté válás közben bizonyos szakaszokban. Nem is fogják átlépni azokat a rögzült mintákat és normákat amiket bizonyos érdekekből állítanak mércének. Persze vannak korszakok ,gyerekkortól kezdve próbálják irányítani az ízlésed szinte minden téren. Sokan meg is élnek abból hogy megfelelnek a külsőleg ezeknek a mintáknak és ezért nekik nincs is más dolguk csak létezni és másolni a kiállított mintát. Valószínüleg más , aki átlagosként vagy átlag alattiként , végig küzdi magát a céljaiért az elejétől, az már felnőttként el tudja dönteni hogy mitől lesz boldog , a saját értékrendje szerint mérlegelve. Persze a legrosszabb , ha nem születsz "tökéletesnek" és rögzül benne hogy ő ettől kevesebbet ér emberileg. Őszintén megvalva , én sem vagyok kosaras alkat és éreztem sokszor azt a felnőtté válás során , amiket itt olvasok a magukat alacsonynak mondók írnak! Nem értem , ha magunkal nem tudunk megbékélni , miért várjuk el mástól hogy elfogadjon minket. Oké , nem leszek kosaras center, de most akkor ezen siránkozzak!? Rá kell ébredni a valóságra , fel kell ismerni magadban az értékeket. Kikapcsolni a tv , becsukni a divatmagazint néha és próbállkozni kell a való életben , a lehető legszélesebb körben. Aztán rá jössz hogy van aki szeret téged(nem azért mert törpe fétise van) , van aki meg le se sz.rja a fejed! Ja , igen közben lesznek esések , pofonok , meg is fognak bántani párszor és te is meg fogsz bántani másokat, cserébe kaphatsz valódi ismerősöket , jó arcokat és szerelmet , meg persze csalódást is, hogy tudd mindíg fel kell állni és fel is lehet! Ezeket mindenki megéli valamilyen nézőpontból k.rva mindegy hány cm!
2020. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokszor a genetika is belejátszik. Az én családom férfitagjai csak a pöttöm csajokért tudnak megveszni. A 2 m-es nagyapám a mindössze 142 cm-es öreganyámat vezette oltárhoz, apám is alacsony lányt vett el, én is, és a fiam is. Én ráadásul azt se bírnám,, ha az előszobában +40-es női rocsó éktelenkedne a nejem 35-ös topánkája helyén.
2020. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!