Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pozitív /negatív tapasztalatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív /negatív tapasztalatok osztálytárssal való kikezdesben?

Figyelt kérdés

Eléggé megtetszett egy osztálytársam egy ideje és úgy veszem észre hogy ez kölcsönös is, de tartok tőle hogy ha nem jól sül el a dolog kínos lesz. Viszont eltavolodni se szeretnék tőle.

Középiskolasak vagyunk ha ez számít valamit.



2020. szept. 6. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, akinek jól megy. Ismerek olyat, akinek nem mentek jól a dolgok.

Személyektől függ.

2020. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy olyan párt akik 4 évig osztálytársak voltak, de szinte csak az utolsó évben kezdtek felfigyelni a másikra. Azóta már kb 5 éve együtt vannak

Viszont ismerek több olyan párost is akik gimi után szinte rögtön szakítottak

2020. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hányadikosak vagytok. Szerintem is egyénfüggő. Volt egy pár az osztályunkban, akik szakítottak évek után és még nem érettségiztünk, szóval gázos volt a légkör egy ideig. Egy másik pár meg összejött és azóta is együtt vannak. Ezt szerintem előre nem lehet tudni. De igen, általánosságban sajnos igaz, hogy házi nyúlra nem lövünk, mert nagyon rossz mindennap látni, ha mégse jön össze. Iskolatársnál egyszerűbb, de még akkor is nehéz...
2020. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!