Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ennyi negativ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi negativ gondolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan problémával küszködök, hogy van egy párkapcsolatom 5 hónapja, de nagyon sok a probléma, velem.

A srác nagyon cuki, a jellemét imádom, kicsit pufi de ha vele vagyok nem zavar, simogatom, puszilgatom, ölelgetem ezerrel. Nagyon nagyon szeretem és belehalok ha nem ir, nem foglalkozik velem vagy valami. Járkálunk ide oda és imádok minden percet vele.

A probléma az, hogyha nem vagyok vele akkor nagyon sok a negativ gondolatom. Például hogy zavar hogy van rajta felesleg, az exeimre gondolok sokszor, az álmaimban az exek vannak sokszor. Pedig nem hiányoznak, se nem érzek érzelmet, csak elveszik a kedvemet ha tudatlanul eszembe jutnak. A párom folyamatosan hiányzik és szinte egész nap beszélünk. Nagyon ragaszkodó tipus vagyok. Sokszor megbántom akaratomon kivül. Megjegyzést teszek 1 2 dologra és csak utána gondolom át mit is mondtam. Mi lehet ennek az oka? Egyszerűen ha egyedül vagyok minden hülyeség eszembe jut. Ha meglátok egy srácot akkor az jut eszembe mi lenne ha osszejonnek vele es elkezdek ezen kattogni. Ha velem van, akkor semmi ilyesmi. Érzem hogy szeretem, de ezek a negativ gondolatok megölnek, és ő már szakitani akar miattuk, de én nem akarom, meghalok nélküle.... Van tippetek??



2020. szept. 9. 09:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 17L
2020. szept. 9. 09:47
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Mert tombolnak a hormonok, tudat alatt kipróbálnál más srácokat is.

Előbb utóbb úgyis megtörténik, de addig küzdesz magaddal.

A srác nem tökéletes számodra azt vettem ki a szavaidból.

És ezért tekintgetsz másokra is "olyan" szemmel.

2020. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy működnek a hormonok ez a srác nem a legmegfelelőbb partner neked. A te korodban az amikre gondolsz természetes még szórakozni kell élni és amikor eljön a kölcsönös szerelem el múlnak ezek a gondolatok.
2020. szept. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem neked még nagyon nem való párkapcsolat. Fiatal vagy éretlen és meg gondolatban. Szerintem hagyagold még a párkapcsolatot. Ami a barátod illeti szerintem engedd el jobb lesz neki így mert csak tönkre teszed lelkileg, csak szenved melletted. Engedd el a barátod.
2020. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!