Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki van még így?😢 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még így?😢 16/L

Figyelt kérdés

Már egy fél éve szakítottam az exemmel. Ő 32 éves amúgy. Régebben volt egy krizisem (több) mert hát az exem szakított velem. Nagyon szerettük egymást pedig, volt valami különleges a kapcsolatunkba. Csak neki van egy gyereke egy másik kapcsolatábol. És a nő kéri az elmaradt pénzt tőle. 💸Az exem azt mondta inkább legyek nélküle mint hogy szenvedjek mellette. Hiába mondtam neki hogy így még jobban szenvedek, szerintem ez csak kifogás volt. Amúgy többször csináltunk szünetet bizonyos okokból. Amúgy a gyereket egyszer látta, nem is tudta hogy a csaj nem csinált abortuszt.

Azt mondta akkoriban az exem hogy tünjenek el az életéből. Úgy is lett. Eddig! És... Felbukkantak ismét. Tönkre tették a kapcsolatunkat. Amúgy a csajnak férje is van már. De az exem azt mondta lehet kibékül vele a gyerekért, de amúgy olyan hogy ő sem tudja mit akar.

Krízis:

Ütök verek mindent ha nem hagynak. Szét tépem magamon a ruhát, gyógyszert akarnák bevenni amit nem engednek így még jobban fokozódik a krizisem. Sírok, orditok, úgy csinálok mint egy agyament... .

A múltkor a mentő is jött utánam, elvittek a pszihiáteremhez mert pont éjszakás volt. Nem csináltak semmit velem csak elbeszélgettek és mondták hogy jó lenne be utalni a pszichiátriára. Persze ezt elfogadtam. De végül nem utaltak be... 😑

Többször voltam sürgősségin krízis miatt soha semmit nem csináltak. Egy nyomorult nyugtatót nem kaptam. 💉⚕️🚑Pánikrohammal kezdődött amúgy az egész. Azt hittem a suliba sokszor hogy meghalok. Alig bírtam ki a sulit.

Az exem tudott mindenről, mellettem volt, segített,volt olyan mikor az utcán tört rám a krízis, anyukámmal is baratságba voltak hiszen anyukám egy boltba dolgozik közelbe ahol ő is lakik. Ismerte őket. Csalódtunk benne... Ezért is fáj ennyire. Annyira meg nyugodtam mikor vele voltam... De volt olyan hogy vele is nyugtalan voltam. Talán mert nem ő volt az igazi... Valamikor az agyamra ment. Sok szép emlékem van vele.. De sok rossz is. Letiltott mindenfelé, és nem válaszol az üzeneteimre sem. Hívtam rejtett számmal a múltkor mikor meg hallotta hogy én vagyok, letette ami k*rvára fájt. De ez van. Félek hogy utál, stb.. . Nagyon félek. Mostanában borzasztó amit csinálok. Mindenfelé megnézem hogy mit tesz fel a facebookon stb... (persze a barátnőm oldaláról mert én le vagyok tiltva) láttam hogy likeol lányokat meg kommentel képeket is lányoknak. Ami engem borzasztóan megvisel. Járok pszihologushoz is csak most szabadságon van. Mit tegyek hogy ne folyton kövessem az exem hogy mit csinál a neten?! Hogy fogjam vissza magam!? Ez már borzalmas. 😭💔Hogy dolgozzam fel a szakítást?



2020. szept. 10. 01:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy több mint 1 évet voltunk együtt.
2020. szept. 10. 01:36
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fejleszd magad. Értsd meg a pánikbetegséged okát. Ha rádtör akkor ne a fő gondolaton kattogj, hanem tereld el a figyelmed. Pl elkezdesz számolni, elmondod mit látsz magad körül stb.

Az exedet meg felejtsd el. Amikor látod, hogy fel akarsz menni a profiljára akkor mondd magadnak, hogy többet érsz hogy egy ilyen alakot nézegess.

2020. szept. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sajnállak. Át tudom érezni azt, amit most érzel. De túl nagy a korkülönbség, te 16 vagy, ő 32. Lehet kapott az alkalmon, hogy szakítson veled, mert őszintén nem csodálom ha egy ilyen elvileg érett felnőtt férni nem egy 16 éves kislányka után fut. De hidd el, előtted az élet, találsz mást :).
2020. szept. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

32 éves pasi (nem férfi) egy 16 éves kislánnyal!? Az igen... hol vannak ilyenkor a szülők?

Vagy kishercegnőnek mindent megengedünk hátha akkor nem tombol?

Pfff...

Ráadásul a pasinak van egy kölyke meg exfelesége...

Komolyan nem kaptál 2 nagy pofont senkitől?

Apád helyében még a pasi gerincét is kettétörném.

Mit csinál?

Te semmit. A szüleidnek kéne csinálni valamit, de látszólag ők megbuktak gyereknevelésből.

2020. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez már keményen büntetõ kategória az exednek. Érdemes volna jelenteni a kaleta fajtáját.
2020. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Szakemberrel kezdd el kezeltetni a problémáid, lehet évekbe telik majd míg egyáltalán van javulás. Szüleiddel beszélj erről, mondd hogy szükséged van erre. Kérd tanárok és más ismerősök segítségét, ha a szüleid nem akarják. Nem vicc, ha marad a mostani állapot, akkor akár örök életedre búcsút inthetsz az egészséges kapcsolatoknak. Szép fokozatosan foglalkozni kell vele, ne érdekeljen hogy ki mit szól hozzá - amúgy is magányügy, csak annak kell elmondani akiben bízol és szeretnéd ha tudná.


A kapcsolatod alapból elég problémás volt, kezdve azzal, hogy túl nagy a korkülönbség, megfűszerezve exfeleséggel és gyerekkel. 30 évesen majd megérted miért, de addig is magadra figyelj.


Ahhoz meg hogy ne nézegess és kövess valakit, csak akarat kell - el kell döntened hogy semmiképp nem fogsz rákattintani, úgy tekintesz rá, hogy soha nem beszélsz és találkozol vele többet. Érzelmileg lehet rossz rövidtávon, de hosszútávon jó az életednek, majd meglátod. Kösd le magad más dolgokkal, barátnőzz, alkoss, hobbizz, olvass, kezdj el bármit ami érdekelt eddig vagy félretetted.

2020. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó naiv vagy, sosem szeretett az illető, csak "arra" kellettél (volna) neki, az exe csak egy kifogás.
2020. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szakemberhrz fordulj, keress egy másik pszihológust, amíg az eredeti szabadságon van


amúgy jó, hogy van pszihológusod, ő tud valszeg a legjobban segíteni. Aztán még (gondolom) fogsz még látni valakit, aki megtetszik, talán ő is tud segíteni kigyógyulni (persze, az lenne a legjobb, ha azzal a valakivak össze is jönnél, nem hiányzik, hogy ő is összetörje a szíved)

2020. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

15 évesen megismertél egy 31 éves pasit, anyád tudott róla, és hagyta, miközben neked pánikrohamaid voltak már ekkor. Mire számított édesanyád, hogy ez egy normális kapcsolat? Ez csak nekem furcsa?

Még jó hogy nem szültél neki te is gyereket...

2020. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Fogj egy 32 éves,antik használt vibrátort és hőmérőzd meg magadat análisan. Az tuti segít majd.
2020. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!