Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párom bizonytalan szex terén....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bizonytalan szex terén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet: 4 hónapja vagyunk együtt barátommal (mindketten 19 évesek vagyunk), minden szuper közöttünk, egyedül a szex az, ami engem aggaszt.

Neki én voltam/vagyok mindenben az első ilyen téren, nekem picit több a tapasztalatom.

Technikailag minden oké a nemi életünkkel, napi 1-2x együtt vagyunk (igaz csak hétvégente találkozunk), legtöbbször orgazmusom is van, viszont érzelmi alapon, vagy hogy mondjam nem vagyok elégedett.


Barátom olyan kis óvatos, mintha félne rendesen hozzámérni, nem markol meg, nem húzza a hajam, nem szorítja a torkom, sőt egyáltalán nem határozott. Adtam neki időt, meg párszor óvatosan jeleztem is neki az ilyen vágyaimat (szex közben meg amúgy is), de csak akkor megy a vadulás, ha előtte ivott.

Szó se róla, szeretem a romantikus szexet is, ami közben összebújúnk, de jó lenne, ha nem mindig én terelgetném az eseményeket.


Ráadásul emiatt azt is érzem, hogy nem kíván, nem vonzódik hozzám. Azt mondja, hogy de, de a cselekedetei mégis ellentmondanak.


Hogy hozzam belőle elő azt az oldalát, amit az alkohol is? Kérdezgettem róla, hogy neki van-e valami extra kívánsága, megteszek bármit, de nem mondott semmi konkrétat. Ez tényleg lehet annak a jele, hogy nem kíván? Pedig mindig ápolt vagyok, szép fehérneműket hordok, stb...


A kapcsolatunk egyébként tökéletes, erről is szeretnék majd vele beszélni hétvégén, csak addig kérem ki az ittlévők véleményét.



2020. szept. 21. 23:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapból, mielőtt bármit is kifejtenék, azt hozzá kell tennem, hogy egy kapcsolat onnantól jó, ha minden problémát együtt beszéltek meg és együtt oldjátok meg.

Nekem sincs semmi tapasztalatom, kb olyan lehetek mint a palid. Én sem szívesen húznám a csajom haját, vagy éppen fojtogatnám, még akkor sem igazán, ha tudom, hogy szereti, mert egyszerűen ezek a mozdulatok bántási szándékok alapból, és sosem tudnék bántani olyat akit szeretek.

Tudom Kérdező, ez egy cseppet más, mert itt szó sincs bántásról. Meg az is igaz, ha azt mondod, hogy az is kell, hogy mindkét félnek jó legyen a szex. Ezért is kell vele beszélned és az ötleted nem rossz, hogy adsz neki te is pluszt.

Viszont ha nem szereti, akkor te sem várhatod el tőle, pont mert szereted őt. Ha meg ez neked ennyire fontos, akkor ez előbb-utóbb annyira zavaró is lehet, hogy szakítás a vége.

Épp ezért mondom harmadjára is hogy mindent beszéljetek meg, ha a srác meg nem beszél, akkor bármilyen módszerrel, de lökd ki a komfortjából, de beszéljetek

19/F

2020. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%

Látom a legtöbb nem tetsző válasz le lett pontozva a gyk-s kis szűz kisfiúk által. :D

A barátod tapasztalatlan és béna, soha nem lesz olyan amint amit szeretnél.

Ezért nem kezdünk szűz kisfiúkkal.

Keress egy olyan FÉRFIT akinek van tapasztalata és meg tudja adni amit szeretnél.

A tapasztalatlan szűz kisfiúkkal meg szenvedjenek a szűz kislányok.

2020. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban igaza van a #7-nek, hogy ha a pasi minden áron anált akar, te meg nem, akkor kompromisszumként hetente 1 anál lesz?

A te esetedben mondhatod azt, hogy csináljátok kutyában és néha csapjon a fenekedre, hátha az neki is tetszene. Lehet hogy még csak idő kell neki hogy feloldódjon.

2020. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

#12

Ez úgy ahogy van hülyeség.

Én sem tapasztalatlannal kezdtem és, ahhoz képest egyáltalán nem volt vad. A 3 év alatt meg egyszer sem húzta meg a hajam.


Természettől függ az egész.

Nem tudom, hogy Te ennyire nem érted, vagy csak direkt írod a hülyeséget?! :D

2020. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

#14-es, elolvastad a kérdést és sikerült is értelmezni?

Ha nem akkor segítek:

"Neki én voltam/vagyok mindenben az első ilyen téren, nekem picit több a tapasztalatom."

Nem tudom hogy ennyire nem érted , vagy csak direkt írod a hülyeségeidet? :D

2020. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Ja tényleg, én írom a hülyeséget. Nyilván. :D

Tudod mit, egyefene ha ez jót tesz a ferfiasságodnak, akkor legyen neked igaza.

De attól még hülyeség lesz.;)

Na Hellóka.

2020. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Update: amint találkoztunk élőben (mint mondtam, ez nem messenger téma) megbeszéltük a problémát, rájöttem, hogy csak én reagáltam túl egy érzékenyebb pillanatban.

Minden szuper, a hasznos válaszokat köszönöm!

2020. szept. 30. 23:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!