Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ma vagyunk 1 éve együtt és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vagyunk 1 éve együtt és nem is foglalkozik velem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk egy éve együtt a barátnőmmel, távkapcsolatban vagyunk és nem találkoztunk már 4 hónapja. Fel sem köszöntött és nem is foglalkozik velem egész nap. Mi tévő legyek?

2020. okt. 25. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha este 11ig nem ír semmit akkor mond neki, hogy boldog évfordulót. Amúgy meg lehet csak készül valamivel és azért ilyen.
2020. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akik nem tartják fontosnak az évfordulókat. Lehet, hogy a barátnőd is ilyen. De ez nem jelenti azt, hogy nem vagy számára fontos.
2020. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
egyesnek, kettesnek igaza van, azt is vedd latba, hogy lehet hogy egyszerűen besokallt mindentől, fáradt és kissé feledékennyé vált.
2020. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat az a vicces hogy o verte mindig is nagy dobra az évfordulókat, de már egy idő óta ilyen velem pedig nem adtam rá okot és próbálok kitartani, de kezdem elveszíteni minden reményem és már úgy érzem nem tud boldoggá tenni... hat nem meg csak nem is foglalkozik velem és pár szavas válaszokat ír...
2020. okt. 25. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor logikus a következtetés, hogy már nem megfelelő neki ez a kapcsolat, mint ahogy te is írtad "nem tud boldoggá tenni". Így mégis mit szeretnétek egymástól? Köszönd meg neki hogy veled tartott, és búcsúzzatok el egymástól. 1 év azért elég fiatal kapcsolat, nem veszítetek lényegében semmit.
2020. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én felvetettem már, o mondta hogy adjunk megegy esélyt neki, én pedig belementem, mégis o az aki nem változott semmit, és nem azért hogy magamat fényezzem, de én mindent kijavítottam és úgy teszek ahogy kérte, de o meg csak normális válaszadásra sem képes.:)
2020. okt. 25. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hagyd #6 Ezek alapján
2020. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyenek az emberek. Nem ő akarja kimondani, nem vállalja fel.
2020. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!