Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miket tegyek az ügyben, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tegyek az ügyben, hogy adjon egy esélyt?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, másfél hete szakított mert már nem szerelmes, meg is értem, elhanyagoltam, önző voltam és nem becsültem eléggé, azonban úgy érzem nekem is megjárna az az egy esély,hogy ezt helyrehozzam

Tudtok tanácsolni valamit?

19f



2020. nov. 5. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt mihamarabb felejtsd el, hogy neked bármi is csak úgy jár az életben. Nem jár neked semmi, nem hogy második esély akármiben is.Ha vezetés közben elkövetsz egy hibát, felelőtlenül előzöl és csattansz a szembejövővel akkor sincs második esély. Meg még sok olyan hibát követhetsz el az életben ezen kívül amit már nem lehet helyrehozni.Te ebben a kapcsolatban nem egyvalamiben hibáztál hanem kb. mindent elcsesztél amit lehetett,a lány ezek miatt végül kiszeretett belőled. Tanulj az esetből,a következő pároddal majd bánj úgy ahogyan megérdemli.Ez az élet iskolája,ilyen esetekből tanulod meg,hogy a tetteidnek következményei vannak és felelős vagy a cselekedeteidért.
2020. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyílván tudom, hogy óriási hibát követtem el, őszintén el is mondtam neki, hogy mennyire sajnálom, hoby ilyen voltam csan belekényelmesedtem a kapcsolatba, én ezt helyre szeretném hozni, főleg, hogy egy megcsalást is elnéztem neki, úgy érzem jár nekem legalább ennyi, hogy tiszta legyen a lelkiismeretem
2020. nov. 5. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugyanígy leírhatod neki. Nem ismerem a sztorit és nem is kell ahhoz ismernem hogy tudjam, ezt csak ő mondhatja meg. Ha ezt őszintén elmondod neki akkor lehet arra esélyed hogy meggondolja. Tökmindegy én vagy bárki más hogy látom azt hogy te mit tettél, ez az ő döntése, ő élete.
2020. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már többször is elmondtam neki...
2020. nov. 5. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok

Ez esetben viszont ez van, tovább kell lépned és tanulnod az esetből. Tudom nehéz ezt elfogadni de az idő segít.

2020. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt írta, hogy még neki is emésztenie kell

Szerintem csak bizonytalan magában, első kapcsolat volt mindkettőnknek és viszonylag sokáig tartott

2020. nov. 5. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha tényleg érdekel és meg akarod menteni ankapcsolatot vársz. És előnyös ha tudtára is adod néha hogy te még vevő vagy bármire is. De azért ne vidd túlzásba, ne sürgesd!

5/3 vagyok

2020. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, ma írta, hogy hagyjak neki időt még

Szóval az lesz, hogy várok

2020. nov. 5. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Lépj tovább !
2021. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!