Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tud örülni a sikerei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud örülni a sikereimnek?

Figyelt kérdés

Diák még ő is meg én is.

Diákmunkában sikerült elhelyezkednem, de bármikor próbálok neki mesélni elheseget azzal, hogy legalább nekem van munkám. De nem látom raita, hogy annyira hajtana a lehetőségek után, pedig próbálok neki mindenben segíteni. Munkákat keresek neki és mindenben igyekszem ott lenni.

Nem csak ezzel van a baj, más is. Én elkezdtem a jogsit, itt is csak azzal jön, hogy na legalább nekem lesz jogsim. Már idegesítő egy kicsit.

De amikor neki van sikere egyértelműen támogatom, megdícsérem, ami persze neki jólesik. De én ezt sose kapom tőle vissza.

Bármi jó történik velem, nem tudom vele megosztani anélkül, hogy legyen egy hasonló beszólása. Pedig néha nekem is jólesne, ha támogatna.


2020. nov. 8. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez így elég gáz, én megmondanám neki hogy ezt most hagyja abba, vagy vége.
2020. nov. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon úgy látom, hogy irigy.
2020. nov. 9. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám hogy irigy, olyan mint aki csak a sikert akar tett nélkül
2020. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És Te ilyen semleges emberrel akarod összekötni az életed?

Rövid időre is kár az időt vesztegetned vele. Ő ilyen (és ilyen is marad).

Ffi.

2020. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el ezt neki, hátha megbeszélitek.
2020. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!