Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom azt mondja, én vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondja, én vagyok az első barátnője, de tudom, hogy volt már neki. Ez jót, vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én nem foglalkoznék ezzel, kivéve, ha még rágódik az előző barátnőjén és ez befolyásolja negatív irányba a kapcsolatotokat.
2020. dec. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont ez a kérdés, hogy vajon azért mondja, mert hozzám képest az a lány semmi volt, vagy mert elnyomha magában, hogy ő az igazi.
2020. dec. 7. 08:43
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha az rosszat jelent, hogy már ilyen alap dologban sem őszinte, akkor ez bizony nem jelent jót.
2020. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2 - milyen hülye önigazolás már ez? Sima mezei kamu, semmit nem nyom el, senki nem vagy a másik lányhoz képest. Két dolog lehet: vagy hazudik, vagy az a kapcsolat nem volt párkapcsolat.

"mert hozzám képest az a lány semmi volt" - ez rohadt unszimpatikus ám :D

2020. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor ő az istennő én meg ronda szutyok
2020. dec. 7. 08:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5 - nem ezt írtam. Csak azt, hogy nem ez az oka, hogy hazudik.
2020. dec. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy jó kapcsolat alapja pont az őszinteség. Ha már hazudni kell, vagy önmagától hazudik valami az már rég a bizalmatlanság jele. Az hogy az előző kapcsolatáról mit gondol magában azt nem tudhatjuk csak ő. Próbáld meg az apróbb gesztusokból kiszűrni hogy mennyire vagy fontos neki. Ha csak mondja hogy szeret de tettileg nem ezt tapasztalatod akkor érdemes elgondolkodni a folytatás kérdésén.

18/F

2020. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hazudott neked. Szerinted? Mindegy miben, de nem volt veled őszinte.
2020. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Háát.

Először is, ezt az "ő az igazi"-dumát el kellene felejteni, mert nem így működnek az emberek. A Rómeó és Júlia egy fiktív történet, nem a valóság leírása.

Aztán: 1. Mikortól számít "barátnőnek" egy lány? Neked és neki ugyanaz a kritérium? => Először erről beszélgess a pasiddal. 2. Mit jelent az, hogy te "tudod", hogy az a lány a "barátnője" volt? Honnan tudod, milyen volt a kapcsolatuk, milyen bizonyítékaid vannak? Valaki azt pletykálta? 3. Ha te meg vagy győződve arról, hogy a pasid hazudik neked, akkor az szerinted mit jelent? Mit mond ez arról, hogy mennyire bízol meg benne? Szerinted kapcsolat egy olyan kapcsolat, amiben a felek nem bíznak meg egymásban (akár azért, mert az egyik hazudik a másiknak, akár azért, mert az egyik nem hajlandó hinni a másiknak)?

2020. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy hazugságra építeni egy kapcsolatot? Oké, apróság, nem számít, hogy hanyadik vagy neki, de épp ez az: ha ilyen apróságokban hazudik, akkor szerinted másban nem?
2020. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!