Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire lélekgyilkos az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lélekgyilkos az ünnepek előtt szakítani?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves párkapcsolatom ami őszintén szólva kettőnk között valahol még az eleje előtt szétcsúszott. Nem vagyunk jó páros, nincs bennünk SEMMI közös, más a temperamentum, világfelfogás, humorérzék, környezet és még sorolhatnám, de hogy így mindent. Sokáig halogattam, próbálgattunk változtatni, beszélni a kapcsolatunkról, de valahogy a vége mindig az, hogy semmi sem változik, és ugyan azokba az alap problémákba ütközünk. Mostanra viszont kirajzolódott, hogy abszolút nem érzem jól magam ebben a kapcaolatban, és sokkal jobb lenne egymás nélkül. Ő viazont elég kötődős típus, foggal-körömmel ragaszkodik hozzám, és tudom, hogy nagyon ki lesz bukva ha felhozom a szakítást.

Persze szeretném ezt szépen intézni, de itt vannak az ünnepek és egyszerűen nem tudom mit csináljak. Ha rajtam múlna már beszéltem volna vele a közelmúltban, de nem tusunk találkozni mert messzebb lakik, telefonban pedig nem szeretném megmondani. Ennél többet érdemel. Viszont nem akarom senki ünnepét tönkretenni, és nagyon tartok tőle, hogy szemétség ilyenkor szakítani. Viszont legszívesebben megtenném, csak sajnálom.

Mit gondoltok?



2020. dec. 11. 01:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele! Inkább most. Ne hallogsd
2020. dec. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakításhoz szerintem nincsen jó időpont. Mindig lesz valami, ami miatt sajnálnád, és halasztanád a szakítást.

Menj el hozzá a héten és tedd meg.

2020. dec. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Mennyire lélekgyilkos egy nem működő kapcsolatban senyvedni a legszebb ünnepek alatt?
2020. dec. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most még nem lélekgyilkos. Szenteste szakítani sokkal inkább az.. Ha tényleg nem akarod folytatni, inkább minél hamarabb zárd le vele.
2020. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha előtte szakítasz, akkor azért lesz szar, ha nem szakítasz, akkor meg csak azért maradsz vele, hogy ne legyél egyedül. Szerintem el kell döntened, melyik lenne a jobb.
2020. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Egy szakítás mindig rossz, ez nekem inkább kifogásnak tűnik.
2020. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem fogtok találkozni az ünnepek alatt, akkor inkább utána, ne tedd tönkre az ünnepét.

Ha viszont most sűrűn találkoznátok, akkor meg ne áltasd, szakíts gyorsan.

2020. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Musztafa Kebab ***** válasza:
17%
Szerintem várhatsz vele januárig. Ne hallgass a sok okostónira, nekik semmi sem drága!
2020. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem még épp időben vagy az ünnepek előtt. Nem csak pár nap van Karácsonyig.
2020. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb még most túlesni rajta, ha találkoztok. Még van kb. 2 hét addig. Viszont ha nem találkoztok addig, akkor utána, de mindenképp személyesen tedd meg! (Velem szakítottak már régebben 3 hónapos kapcsolat után telefonon, igaz, más városban éltünk, de akkor is nagyon sz@r volt, és szerintem ilyet max. nagyon extrém eseteket leszámítva senki nem érdemel.)
2020. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!