Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20 evesek vagyunk.Tavkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 evesek vagyunk.Tavkapcsolatban vagyunk lassan most 3 hete nem taliztunk de kibirtuk. Sztetek baj ha 5 ejszakat alszok baratomnal nalunk kb3at szokott de azert mert itt altalaban mindenki itthon van otthon meg csak az anyja. Ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is távkapcsolat a helyzet, csak mi hamarosan 2 hónapja nem találkoztunk. Szerintem egyáltalán nem baj, hogy így oldjátok meg a lényeg hogy boldogak legyetek együtt és élvezzétek egymás társaságát :D
2020. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne baj.
2020. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
20 éves vagy, de kb 15 éves szinten állsz fejben. Épp most beszéltem egy 20 éves csajjal, és olyan határozott egyéniség és céltudatos, hogy sok huszonéves ember megirigyelhetné ezt tőle, sőt köztük neked is tanulnod kellene tőle. Felnőtt ember vagy.
2020. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, nekem is távkapcsolat, a két ünnep között végig nálam lesz a barátom.
2020. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!