Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezhetném vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza az exem irántam érzett érzéseit, szerelmét?

Figyelt kérdés

A barátommal egy fél évvel ezelőtt szakítottunk körülbelül.

Azonban, jelenleg is beszélő és baráti viszonyban vagyunk. Én még mindig szerelmes vagyok belé, azonban ő elmondása szerint már nem érez irántam semmit sem. Fontos vagyok neki, de nem szerelmes belém.

Mit tehetnék, hogy újra belém szeressen?

Mit tehetnék, hogy újra összejöjjünk?

Mivel kelthetném fel ismét az érzéseit irántam?

Mivel szerezhetném vissza ezt a vonzalmat?

Mindketten 18 évesek vagyunk.



2020. dec. 20. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem működött köztetek akkor, most se fog. Ne erőltesd rá a szereteted, mert az önző dolog. Ne csak magadra gondolj ez ügyben, hanem rá is. Ha ő azt mondja nem érez semmit se, ezt tartsd tiszteletben.


A párkapcsolat olyan mint a mekis krumpli. Újra melegítve nem az igazi :,D

2020. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért lett vége a párkapcsolatunknak, mert kevés teret adtam neki, illetve ő is nekem. Első kapcsolatunk volt ez, mindkettőnknek. Ezt már teljesen belátom azóta és számos dolgot másképpen csinálnék, ha újra lenne rá lehetőségem, emiatt szeretném, ha újra érdekelném őt.

Tudom, hogy neki is szüksége van egy társra, egy szerető lányra. Nem rá szeretném erőltetni a szerelmemet, szeretetemet, csupán szeretném, ha boldog lenne velem, úgy, mint régen.

2020. dec. 20. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Átérzem a helyzeted, jártam hasonló cipöben.

Véget vetett a kapcsolatnak, de én mindent bevetettem hónapokon keresztül, hogy visszahódítsam. Mondanom sem kell, nem jártam sikerrel. Aztán lassanként elengedtem, túltettem magam rajta és láss csodát kb. 1 év után megkeresett, bocsántot kért és szerelmet vallott újra. Nem bírtam ellenállni, újrakezdtük.

És itt jön a DE!!

Újból vége lett, csak ezúttal nem olyan simán mint első alkalommal (akkor barátságban váltunk el).

Mélyen megbántott és én is őt, gyakorlatilag meggyűlöltük egymást. Ha visszapörgethetném az időt, nem kezdeném újra.

Nem véletlen mondják sokan azt, ha egyszer vége akkor az okkal van. Én sem hittem az ilyennek, mert hogy mi mások vagyunk, én más vagyok meg ő is más....nem, nem más!

Vondd le a tanulságot, ha vége van, okkal van vége. Megtalálod majd a társad, ne aggódj, de nem ő az. Tudom, hogy nagyon nehéz, mert szereted még; de lassanként engedd el. Az elengedésben meg segítene, ha nem beszélnél vele barátilag sem. Tudom, hogy nagyon fáj.

De a Te érdekedben ezt javaslom. Fel a fejjel! Fiatal vagy még, van ideje eljönnie az igazinak és el is fog ;)

2020. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Az utólagos beszélgetések csak akkor működnek ha nem igazán volt szerelmes egyikőtök sem. A leírásodból csak csatlakozni tudok. Ne akard újra kezdeni és ne beszélj vele többet. Ha nem megy azonnal akkor fokozatosan. Ha beszéltek azzal nem fogod azt érezni hogy vége és csak a saját helyzetedet nehezíted. Mindezt tapasztalatból mondom. 18 vagy, nagyon fiatal még. Rátalálsz majd arra aki mindent viszonoz és hozzád illik, de az nem ez a srác.
2020. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. De tényleg. Hidd el, ezt nem indokolatlanul mondja ilyen helyzetben rengeteg ember. Amiért vége lett, annak oka volt. Lehet hogy te hibáztál, és mostmár úgy érzed hogy menne neked, de a barátod már nem érez így. És nem igazán lehet ezt így elérni hogy ez megváltozzon. Nehéz, de nem lesz semmi sem olyan már mint volt. Kitartást
2020. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2020. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!