Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem vagyok jól lelkileg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jól lelkileg, segítségre van szükségem, de nem tudom kihez forduljak? 18f

Figyelt kérdés
Van egy nagyon bonyolúlt párkapcsolatom, és ebben a kapcsolatban vannak problémáim amitől nem hiszem, hogy valaha is újra boldog leszek... egyik ismerősömnek sem akarok a gondjaimról beszélni, mert az a zárkózott típus vagyok, aki elnyomja magába a gondjait és a fájdalmait, de félek, hogy ha ezt elnyomom magamban akkor később nagyon nagy gondok lesznek belőle. Nem akarok psyhologushoz menni, mert nem szeretem az ilyeneket.

2021. jan. 10. 05:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok csak lányban. Nem szeretem másoknak beszélni a gondjaimról inkább elfolytom magamban, vagy imátkozom az általában segít,Járok pszichológushoz hidd el sokat segít. Benne megbízom ha elmondom de másnak nem. Sokszor neki sem merek dolgokat elmondani, de később rájövök el kell mert csak is így tud segíteni. Nekem már az megkönnyebülés mikor kibeszélem neki. Mert sajnos befelé forduló típus vagyok és ha van egy gond sokat gyötrődöm magamban, Patikában, drogériában lehet kapni citromfű tea nekem segített depresszióra is jó, valamint nyugtató hatása van.Úgyhogy arra bíztatlak keress fel bátran egy pszichológust mert az csak egy szakember az tud az ilyen problémákra megoldást taláni. Csak mindent mondj el neki amiket érzel.
2021. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!