Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért illene jobban hozzá a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért illene jobban hozzá a csaj, csak azért, mert modell?

Figyelt kérdés
A párom anyukája utál engem és ezt ahányszor találkozunk mindig valahogy ki is fejezi. Ő ezeket a menő csajokat szereti, olyat szeretne a barátom mellé is. Ki is nézte neki az egyik ismerőse lányát, állandóan arról beszél, hogy milyen szép az a lány meg milyen jól el lennének együtt. Ezt, hogy jól el lennének együtt azzal indokolja a barátomnak, hogy mert az a csaj szép. Tény, hogy nagyon szép, de azon kívül kb semmi. Annyi az egész élete hogy facebookon mutogatja magát meg nyafog, hogy az anyja mennyire izé, mert azt akarja, hogy tanuljon rendesen, de minek mikor ő modellkedik. Semmi közös témájuk nincs a barátommal, abszolút különböznek. Egyszer egy rendezvényen, ahol mind ott voltunk, mondta a páromnak az anyukája, hogy na majd most bemutatja neki, mert milyen nagyon szép. Párom nem ment oda hozzá, nem érdekelte, velem volt és teljesen kiakadt az anyja, hogy dehát az a lány annyira szép, miért nem ismerkedett meg vele. Most komolyan úgy gondolja, hogy azért, mert a csaj modell, jobban illene a barátomhoz? Egyáltalán milyen alapon? Nem értem a logikáját, főleg azért sem, mert ő enyhén szólva sem egy modell alkat.

2021. jan. 21. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, szerintem majd csak magszokja a srác anyukája, hogy te vagy mellettem, nem pedig egy modell alkatú üres fejű liba (bocs, ha egy kicsit kemény volt ezt). Szerintem rakj csak a párod véleményére, ne másokéra. Ha ti szeretitek egymást akkor ne is törödj más véleményével. :)
2021. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bárod téged szeret és vekad akar lenni (nekem az írásodból úgy jött ke, higy ez így van) akkor senkit nem érdekel mit mond az anyja.
2021. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!