Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 hét szünetet beszéltünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét szünetet beszéltünk meg, de utána nem is keres, semmi? 18/l

Figyelt kérdés

Barátom 19 éves, egy suliba járunk ha járnánk most, suli mellett hétvégente dolgozik, most hogy nem járunk sokszor hét közben is. Mostanában elég sokat veszekedtem vele. Még tavaly 28-án döntöttünk úgy, hogy szünetet tartunk. Szilveszterkor 6 haverjával volt, abból egyikről 2.-án másikról meg 4.-én derült ki hogy pozitívak.

Ez után 10 percet beszéltünk telefonon, akkor azt mondta amíg nincsenek tünetei vagy ilyesmi addig nem megy el tesztre, otthon lesz karanténban 2 hétig.


Öccsével beszéltem párszor, ő mondta hogy vett PlayStation 4-et, haverjaival kb minden nap reggel 4-ig Warzone-oznak.

Online órái nincsenek nagyon, hetente max 1-2 alkalommal, szóval hétfőtől minden nap déltől este 7-ig dolgozik.


Ha én nem írok neki akkor ő nagyon ritkán ír, de amúgy is nagyon szűkszavú, semmi emoji vagy ilyesmi.

Közös képeinket nem törölte le fb-ről, szóval ebből adódóan nagyon remélem hogy még részéről is együtt vagyunk.


Öccse mondta hogy előttem is szokott játszani, aztán 2 éve mióta összejöttünk ritkán játszott, most pedig megint rákattant a játékra.


Szerintetek most ez mégis mi akar lenni? Miért hanyagolhat? Ő azt mondja nem hanyagol...

Vége lenne a dolognak?



2021. jan. 21. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Volt egy csaj akivel én is megbeszéltem hogy szünetet tartunk,(ő kérte) de igazából nem is voltunk együtt, kevesebb mint egy hét szünet alatt úgy megromlott a kommunikáció hogy az vicc. Üljetek le, és nyíltan őszintén beszéljétek meg.
2021. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Kérdezd meg! Lehet, hogy csak beszippantotta a játék.


Azt meg sose értettem minek 2 naponta kitenni képet a párommal, illetve minek leszedni, ha már nem vagyunk együtt. Az is a múltam, nem tagadom le őket. Ha nagyon úgy lenne, legfeljebb átraknám egy "exeim" albumba, de ezt is feleslegesnek érzem.

2021. jan. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanulj meg valamit: szünet = gyáva vagyok szakítani veled, de már nem várok semmit a kapcsolattól.


Exem lassan 6. éve kért "pár hét szünetet". :D (ja, neki azóta sem jött össze másik kapcsolat, bár nem is értem az okát)

2021. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!