Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idősen legideálisabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősen legideálisabb az első párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol, mennyi idős kor körül ideális az első párkapcsolat?

2021. jan. 30. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Baráti házaspár, akik már az oviban szerelmesek voltak, már 45 éves házasok. :D
2021. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 14-18 között.
2021. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 évesen volt az első barátom. Semmi komoly nem történt, csak csókolóztunk, de nekem ideálisnak tűnik ez a kor ehhez.
2021. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, valaki érett 16 évesen is, valaki 20 évesen se.
2021. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
18
2021. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
59%
Attól függ, hogy egy katolikus papot vagy Kaleta Gábort kérdezed. :D Oh wait... lehet ugyan azt mondanák. XD
2021. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

18 év

Addigra túl vagy a gyermek körön és akkor kezdesz rendet tenni a fejedben.

2021. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 vagyok, eddig nem volt barátom inkább csak tetszettek fiúk. Most érzem úgy, hogy már tudnék is mit kezdeni velük

De vannak olyan ismerőseim akiknek már korábban is volt kapcsolatuk, szóval változó

2021. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

A tini párkapcsolatok szerintem külön kategóriát alkotnak, így harmincas fejjel visszagondolva, 20 éves kor alatt nagyon másról szól a dolog.


Persze van olyan akinél a gyerekszerelem vagy a barátság alakul át valami többé, de a prioritások ekkor még mások.


Egyéni, hogy ki mikor kezd megkomolyodni. Van aki 16-18 évesen már anya, más meg még az első csókon gondolkozik.


Láttam sok olyat akik a huszas éveik elején kezdtek csak randizni, és így tíz év távlatából pont olyan boldogok mint a pár akik 12 évesen találkoztak.


Inkább azt nézzük, hogy mi az ami nem ideális.


Ha egy komolyabb és egy gyerekesebb tini alkot egy párt, abból csúnya kalamajkák lehetnek amik akár 5-10 évre megkeserítik mindkét fél életét...láttam ilyet is.


Nagy életkor különbség a felek közt 25 alatt. Ez tikikusan az a szitu, hogy 14-16 évesen jó ötletnek tűnik, de pár év múlva kívülállóként nézed az ilyen párokat, hogy hű basszus de beteges...


De ameddig hasonló korúak vagytok, hasonló elvárásaitok vannak, szerintem nincs ideális életkor, van akinek ez 14 van akinek 24 inkább.

2021. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!