Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy,es miként tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy,es miként tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom komoly sportoló. 1 éve vagyunk együtt.Sokszor van az hogy szinte alig találkozunk a folyamatos válogatottak miatt és hasonlók. Büszke vagyok rá nagyon,de amikor elmegy napokra és nemtudom mi van vele mindenféle rémeket látok sokszor mert baromira hiányzik😖 Probálom magam lefoglalni,de mindig alvás előtt jön ki ez az egész mivel a napokban azért megprobálom magam feltalálni de még így is nehéz. Gondolkodtam hogy aki hasonló cipőben jár csajszika irhatna,hogy talán ezeket a nehezebb napokat könnyebb legyen áttvészelni.Tudna valaki segíteni? Tanácsokat is elfogadok! Előre is köszönöm.

2021. febr. 10. 23:18
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ne kreálj problémákat. Miféle réme két látsz? Megbízol benne? Ha a bizalom megvan akkor szerintem nem kellene aggódnod. Baja pedig bárkinek, bárhol eshet. Szerintem csak nagyon szereted, és azért aggódsz a kapcsolatotokért. Mikor a párom elment egy-két napokra rendszeresen (munka ügyben) és még fiatalabbak voltunk, én is aggódtam. Még olyanokon is, hogy ha nem vagyok vele, tudom hogy ráírnak mások. Ha nincs a macska cincognak az egerek, ugye.

Aztán mindig átgondoltam, hogy velem van és én kellek neki. Azon pedig kár aggódni, hogy mi van vele, baja eshet stb. Próbálj mindig reálisan látni.

2021. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki más és más! Igen teljesen egyértelmű,hogy nagyon hiányzik és nagyon szeretem!! De erre a napra esnek olyan alkalmak mint pl: éves évforduló valamint valentin nap. Nem könnyű hisz erre készültem mire kiderült,hogy nem jön össze! Így ismét más a dolog.
2021. febr. 11. 10:34
 3/4 anonim válasza:
Teljesen megértelek, engem is sokszor zavartak ilyen kicsi dolgok. Ha valakivel beszélnél részletesebben nyugodtan írj.
2021. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez nagyon aranyos tőled.🥺
2021. febr. 11. 11:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!