Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért zavar ha barátom többszö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ha barátom többször mint egy találkozik a barátaival a héten?

Figyelt kérdés
Én nekem semmi bajom azzal hogy a barátom találkozik a barátaival csak tudom hogyha velem is lehetne mégis őket válassza hogy inkább velük van és az utóbbi időben leszokott a dohányzás ról is és az is benne van a pakliban hogy azért akar minél többször azzal a barátjával találkozni hogy ő is tudjon cigizni és mondja nekem mindig hogy ezt a szokást és elakarja hagyni és mindenképp le akarja tenni de én tudom hogy azért akar mindig vele találkozni mindenképp hogy cigizzen is meg hogy persze találkozom vele is de nagyon zavar hogy Minden héten fix az hogy egyszer vagy kétszer együtt aludjanak és engem ez nagyon zavar hogy miért nem tud ő egyedül aludni 21 évesn miközben én is egyedül alszok olyankor otthon és nem alszom én is mindenképp egy barátnőmmel és persze igen én is találkozók a barátnőimmel de hogyha lehetne választani én inkább a barátommal lennék mint a barátnőimmel de ő igényli azt hogy egy héten vagy kétszer háromszor találkozott a barátaival és együtt aludjanak és annyira zavar és nem tudom miért Minden héten fix az hogy egyszer vagy kétszer együtt aludjanak és engem ez nagyon zavar hogy miért nem tud ő egyedül aludni 21 évesn miközben én is egyedül alszok olyankor otthon és nem alszom én is mindenképp egy barátnőmmel és persze igen én is találkozók a barátnőimmel de hogyha lehetne választani én inkább a barátommal lennék mint a barátnőimmel de ő igényli azt hogy egy héten vagy kétszer háromszor találkozzon a barátaival és együtt aludjanak és annyira zavar. Hogy őket válassza

#alvás #barát #zavar #miertnemvalasztengem
2021. febr. 12. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Először azt tanácsolom, hogy tanulj meg rendesen szöveget írni, mert ezt az egybefolyó irományt rossz olvasni, másodszor meg... mit vagy úgy oda amiatt, hogy a barátod egy héten egyszer találkozik a haverjával? Szerintem ez így pont helyes, nem jó, ha az ember egy barátnő stb. miatt mindjárt eldobja a barátait. No meg heti egy alkalom az semmi, könyörgöm! Meg most az, hogy azt az egy alkalmat hogyan töltik, neked nem mindegy? Félsz, hogy amikor ott alszik nála, akkor megcsal vele, vagy mi van? xD
2021. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátod együtt alszik más pasikkal?

Szerintem nagyobb gond is van ott...

2021. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
XDXDXDXDX egyébként jó persze semmi gond azzal hogy találkoznak de minek kell együtt aludni? azt mondja azért mert hogy ha nem lenne ez az idő korlát akkor csak átmenne és haza jönne 10 kor. de mondtam neki hogy találkozzanak munka után és legyenek együtt aztán menjen haza és aludjon egyedül vagy velem
2021. febr. 12. 14:27
 4/15 A kérdező kommentje:
nem 10 éves hogy anya ott alszok a haveromnal hanem rendes dolgozó férfi úgymond már
2021. febr. 12. 14:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát, ott sem alvás van.
2021. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ti mennyitt találkoztok? Én úgy gondolom azért zavar mert emellett téged elhanyagol.

Én barátom is gyakran találkozik/beszélget a haverhaival, de egyáltalán nem zavar, mert nem megy a kapcsolatunk rovására, foglalkozik velem eleget.

Szerintem próbálj meg beszélni vele, hogy te ennél több törődést igényelsz, fontos neked, hogy tudjatok gyakran találkozni.

2021. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolóhoz : minden nap együtt vagyunk és mindent együtt csinálunk :( nemtudom lehet ez a baj???
2021. febr. 12. 22:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg adj neki egy kis teret. Nem kell összenőnötök. Együtt is laktok? Mindenkinek szüksége van magánéletre és hogy együtt töltsön időt a szeretteivel. És ha sokat van veled akkor téged is nagyon szerethet, de vannak barátai is akikkel szintén szeretné tartani és valószínűleg építeni is a kapcsolatot. Ezt szerintem el kell fogadnod. Miért akaszt ki ennyire hogy velük is lóg? Végülis nem inni és bulizni jár, meg más nőkkel csajozik, így szerintem semmi okod az aggodalomra. Csak hagyj neki teret
2021. febr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem lakunk együtt és igen igazad van tudom csak vannak dolgok amikbe ez a fiú úgymond rá beszéli most nem ilyen nagy dolgokra gondolok meg tényleg ő a legnormálisabb barátja de amióta ő is szakított a barátnőjével folyamatosan írogat neki hogy na egy sor ma este na ... és volt olyan dolog ami miatt veszekedtunk nagyon a barátommal az ő faszaga miatt
2021. febr. 13. 08:47
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
A baratod 2 kapura jatszik
2021. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!