Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan dobjam fel a kapcsolatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A párommal mindketten 18 évesek vagyunk, lassan 7 hónapja, hogy együtt leszünk.

Nagyon szeretem őt, de úgy érzem, hogy elunalmasodott az egész. Szeretném valamivel feldobni a kapcsolatunkat.

Kellene közös program amit együtt tudunk csinálni csak sajnos most ez a korona meg a hideg idők nem kedveznek nekünk. Valaki tudna esetleg tippet adni, hogy Debrecen környékén pl. mit lehet csinálni ami nem unalmas?



2021. febr. 21. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most unod 7 hónap utána akkor nem jósolok nektek sok időt,mi lesz veled 5-10-15 év múlva?

Fiatal vagy,szerintem nem a pasid mellett fogsz kikötni hosszútávon.

Amúgy sok mindent lehet csinálni.

Sétálni kirándulni biciklizni

+10 fokok vannak

Kirakós,társas

Valami szg-es játék Wii,ps


Őszintén mit csináltatok az elmúlt 7 hónapban? Közös hobby esetleg van?

2021. febr. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanuljátok meg, hogy milyen a ketten egyedül érzése.

Egy kapcsolatnak nem arról kell szólni, hogy hétfőn mentek tandem ugrani, kedden vacsorázni, szerdán moziba stb.

Csak élvezzétek egymás hétköznapi társaságát: főzzetek együtt, nézzetek valami sorozatot, bújjatok össze stb.

2021. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Csináljatok közös programokat. Ahogy az előttem kommentelők mondták most +10fok van. Eltudtok menni túrázni, tudtok együtt főzni, sorozatot nézni, esetleg tanulni is (azt is fel lehet dobni nagyon egyszerűen).
2021. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
7 hónap után unod? Kérdezd meg a nagymutert, hogy 50 évet hogy kell kihúzni egymás mellett. Oh, wait, más generáció, lehet, hogy a te nagymuterod már 5-ször vált.
2021. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

hàzassàg, hitel, gyerek....

ezek feldobjàk...

am most komolyan 7 hónap?

9 èv jàràs ebből 5 èv eggyüttèlès 2 èv hàzassàg, ès a mai napig meg tudom lepni.

legutóbb elmentünk szombaton debrecenbe sètàlni (kocsival)

2021. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Séta a Nagyerdőben?
2021. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!