Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Hogyan menjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan menjek fesztiválozni így?

Figyelt kérdés

Van egy kb. másfél hónapos kapcsolatom egy fiúval (de régebb óta vagyunk barátok), és nyár elején, azaz 4 hónap múlva egy 4 napos fesztiválon szeretnék részt venni. Tartok attól, hogy ennyire előre tervezzek vele, hiszen még fiatal a kapcsolat, és ha ki is tartana és nélküle mennék a fesztiválra lehet szakítanánk. Nem szeretném annyira, hogy jöjjön, mivel természetéből adódóan valószínűleg egész héten a nyakamon lógna (ezt nem rosszindulatból), valamint a barátnőim is elég egyértelműen kijelentették, hogy nem akarnák, hogy ott legyen mivel nem kedvelik annyira. Viszont ha nélküle megyek, és sok új embert ismerek majd meg az a kapcsolatunk rovására megy. Nem akarom, hogy vége legyen, de úgy érzem, zsákutcába kerültem.

18/L



2021. febr. 24. 00:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szakítotok e csak rajtad múlik. Ha te úgy döntesz hogy szereted a párodat de mégsem viszed, akkor azt is megfogadod hogy nem ismerkedsz más fiúkkal. Nem értem hogy miért menne az a kapcsolatotok rovására, hogy új embereket ismersz meg. Félsz hogy beleszeretsz valaki másba? Az nyilván annak a jele hogy a mostani párodat nem szereted.
2021. febr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Ez most komoly? Rbanckodni mész vagy bulizni? Ha az első, akkor nyilván szakítás, de ha a második akkor mi a kérdés ? Nem hiszem, hogy annyira szeretnéd ezt a pasit, főleg ha már ismerkedésen gondolkodsz. Ha még sima ismerkedés lenne, nem is lenne baj, de nem hiszem, hogy Te arra vágysz. Azért nem akarod, hogy menjen mert így tudsz a többi pasira figyelni, illetve látják hogy szabad vagy, nem pedig azért hogy bulizz egy jót.

Egyszóval gáz.

2021. febr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt megértem, hogy attól félsz, addig szakítotok, mert bármi lehet. De hogy sok új embert ismersz meg, és ez a kapcsolatod rovására megy? Mert te pasizni jársz oda, vagy minden ismerkedésből kavarás lesz? Jó ég
2021. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valsz fesztivál se lesz, relax.
2021. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Ne haragudj,de ha a barátod nem képes megérteni, hogy nélküle is van életed akkor még nőjjön pár évet.

Nem ribizni mész csak kikapcsolódni a barátnőiddel. Gondolom fogtok majd napi szinten beszélgetni, írni egymásnak nem pedig telefon nélkül egy lakatlan szigetre mennél.


Végezetül pedig nem hiszem, hogy lesz fesztivál, DE ne legyen igazam ❤

2021. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet se b4sztam még, hogy valakik azért mennek szét, mert az egyik fél fesztiválozni megy xD


"Viszont ha nélküle megyek, és sok új embert ismerek majd meg az a kapcsolatunk rovására megy" Ez a mondat mindent elárult. Szerintem jobban jár a srác, ha most szakítasz vele, és megszabadul tőled.

2021. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesznek nyáron fesztiválok.
2021. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű, hogy már most sem akarsz vele lenni, csak gondolom jobb mint egyedül. Érdemes lenne már most erősen átgondolni tényleg van-e értelme folytatni, mert nem úgy tűnik.
2021. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező fejére ment a bezártság, fogott gyorsan egy fiú barátot hogy azért mégse unatkozzon nagyon. De rájött hogy jön a nyár, vége is lesz egyszer a korlátozásoknak. És a kettő nem fér már össze, főleg nem az ő fejébe:D
2021. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Elég nagy pics@ lehetsz ezek szerint, már bocs!

Van barátod, de te kavargatni esetleg kurogatni akarsz "szingliként" a fesztiválon.

Tényleg jobban jár szerencsétlen, ha most dobod!

Sosem értettem az ilyen hülye libákat...

2021. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!