Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljunk barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk barátnőmmel, 11. kerület?

Figyelt kérdés

11. kerületben van a HQ és milyen programokat tudunk csinálni ami nem mondjuk szombathelyen van vagy ilyesmi?


Hova menjünk?

ami érdekes lehet


Nem normafára.



2021. márc. 12. 12:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szexhelyet keresel, vagy olyat, ahol szépen együtt lehettek és beszélgethettek?

A szexhelyet most a hidegben ne keressétek, mer megfázik a lány. Beszélgetni meg bárhol lehet. Séta közben, melegen felöltözve leülni egy padra. Oda is szabad ám menni, ahol már sokszor voltatok. Legalább vannak onnan emlékek.

Kis ötlettel szexelni is lehet, de ha ennyire élhetetlen vagy, nem az én feladatom észt osztogatni.

2021. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10-es köszönöm, pedig a korosztály kb stimmel (kicsit vagyok idősebb és mozgok más körökben), de ez a “szleng” már nagyon nincs meg...
2021. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Randihelyet nem talál, de fitogtatja az angol-tudását a kérdező.
2021. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük el neki, oltás hiányában és járványhelyzetben nem tudta elreptetni az USA-ba és a poros 11. kerülettel kell csak beérnie
2021. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14: :-D :-D
2021. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nektek mi a f bajotok van? Program otleteket kerdeztem... mit lehet csinalni ebbe az idoszakba... nem ilyen alapokra gondolok hogy seta itt seta ott hanem program pl. Elmenni cegledre az elmenyfurdobe vagy falmaszas vagy bobozas vagy quadozas stb nyilvan ezeket most nem lehet ezert kerdezem hogy ebbe a virus idobe mik a lehetosegek? Azert irtam hogy 11. Kerulet budapest, hogy ne zalaegerszegi programokat ajanljatok.

De ha nincs párkapcsolatotok, tapasztalatotok ilyenekbe akkor ne kommenteljetek mert olyanokra vagyok kivancsi akik mar tenyleg megjartak vagy tervezik hogy megjarjak ezt meg azt a programot

2021. márc. 12. 19:21
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Az agresszív kismalacot ismered? :-DDD
2021. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivetelnek az otosnek aki egy programot ajánlott nem csak azt mondta hogy turazzatok valahol.
2021. márc. 12. 19:27
 19/20 anonim ***** válasza:
A Velencei-tóhoz is lemehettek, szerintem félóránként van vonat...
2021. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Mit vársz tőlünk? Mit mondjunk, mikor minden zárva? Nincsen se fürdő, se semmi (hacsak a Dunában nem akartok fürdeni). Meg párkapcsolat nélkül ezt nem tudhatjuk? Nem tudom melyik része nem világos Orbán Viktor bejelentéseinek. Tök egyértelmű, hogy minden zárva. Vagy próbáljatok meg elmenni egy hotelba, és dolgozáshoz kivenni szobát, akkor tudtok majd mit csinálni. Vagy menjetek extra helyekre és csináljatok sok képet instára, az végülis program. A gyógyszertárak és drogériák is nyitva vannak, tudtok shoppingolni. Vagy bementek a plázába és bújócskáztok. Ketten nem tudtok kitalálni semmi fun (csak hogy értsed, mert jó vagy angolból) programot kitalálni?
2021. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!