Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy nem vágyom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem vágyom párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Sosem éreztem még szerelmet, és azt sem, hogy kéne egy társ. Egyedül a szexért mennék bele egy párkapcsolatba. 16/f

2021. márc. 30. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezt éreztem addig amíg nem találkoztam egy normálisnak hitt lánnyal. Megkedveltem és akkor megváltozott a véleményem.
2021. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Mivel mindenhonnan azt sugallják az az "alap" ha van párod, és ha szingli vagy ugyan miért. Volt, hogy bennem is felmerült ez, hogy ez normális dolog-e ha valaki egyáltalán nem vágyik kapcsolatra, de igazából szerintem teljesen normális. Miért ne érezhetné valaki jobban magát egyedül? Kamaszkorom elején nagyon akartam hogy legyen valakim, aztán most már egyre jobban nem akarok és mindenkit elutasítok. 18/l
2021. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
De durva, hogy nálam 20 évvel fiatalabbak is ezt érzik... én se vagyok öreg pasi, májusban leszek 37.
2021. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es jól írta, ez addig tart amíg nem találkozol valakivel akit tényleg kedvelsz

Nekem 26 évesen esett be az első olyan lány akiről azt gondoltam hogy a párom lehet

2021. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

És akkor jön a csalódás:D Szóval ne keseredj kérdező:D

2021. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen érzéshez, gondolathoz jogod van.
2021. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták meg van az az opció hogy találkozol valakivel aztán majd jön a romantika meg hasonló,de ott a másik opció hogy te ilyen beállítottságú vagy.Lehet nincs benned az hogy mindennap látni akarsz valaki akit ölelgetsz meg csókolsz meg bókolsz neki.Nincs az hogy mindenki párkapcsolatba "való",pont úgy mint ahogy nem mindenki jó anya és enm mindenki jó apa vagy éppen nem mindenki jó matekból és nem mindenki jó töriből.


Mindenkinek meg van a saját maga célja,terve,akarata,elvárása,meg van hogy mire van szüksége és meg van hogy mi felesleges, személyileg is mindneki más,van aki vágyik az újra és van aki a megszokottat szereti.


Viszont amennyiben megtalálod a választ magadnak és amennyiben a második opcióról van szó,kérlek ne vágd másnak a kapcsolatát tönkre.

Attól hogy nem vágysz kapcsolatra ne tedd tönkre másét azzal hogy lefekszel valakinek a barátnőjével vagy feleségével,még ha az is akarja se.Ne hagyd el az önbecsülésed.


Az utolsó részt veheted papolásnak és tanácsnak is.


16/L

2021. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd fogsz érezni, az ember társas lény. Csak még nem tartasz ott/nem állsz készen rá, nem érdekel ez.

Elég fiatal vagy, valószínűleg változni fog a véleményed pár év múlva (ahogyan az 1esnel is)

2021. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell neked kapcsolat, mert nincsenek senki iránt érzéseid. Ha neked belefér az egyéjszakás, akkor hajrá
2021. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!