Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan bizonyítsam a barátomna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam a barátomnak hogy tényleg fontos nekem, és hogy szeretem? 17/L

Figyelt kérdés

Most lennénk nemsokára 1 éve együtt de szakított velem, mert ő nem érezte hogy fontos lenne nekem és szerinte én nem tettem semmit, hogy ne higyje ezt. És mindig azt mondta hogy ő tett meg mindent.

Mind a ketten néha vettünk ajándékot egymásnak. Igaz az elején a kapcsolatunkban ő minden találkozásnál hozott kis apróságot. De 1 hónap után én is adtam neki.

Elején ő jött mindig hozzám találkozni (2 órára lakunk egymástól) de fél éve én is megyek hozzá.

Mindig nagyon örültem neki, és abbol láthatta volna hogy mindig vártam a találkozásokat, amikor végre együtt voltunk csak ölelgettem, puszilgattam és soha nem engedtem hazamenni.

De ő még így is azt mondta hogy nem is örültem neki...

Mindig kerestük egymást chaten is, szóval nem lehet azt mondani hogy leszartam. Mindig aggodtam érte amikor sokáig nem írt.

Sírtam neki amiatt hogy félek hogy elveszítem. Semmiségeken össze vesztünk, és csak azt mondta hogy nem is érdekel az ő szava engem. Amikor ő hibázott, akkor is én kértem bocsánatot mert nem akartam vele veszekedni.

Sohase voltam féltékeny, pedig sok lány batátja van... Helyettem mindig ő volt, úgy hogy nem hogy fiú barátom sincs, nem is beszélek más fiúval rajta kívül.

Par nap után megengedte hogy újra keressem, és hogy bebizonyítsam hogy tényleg szeretem, és hogy fontos nekem!

Kérdeztem tőlem, hogy mit tegyek hogy elhigyje, de ő nem akar mondani semmit mondván azt akkor nem én találtam ki.

Hogyan kéne bizonyítanom/mit kéne tennem hogy elhigyje tényleg fontos nekem és szeretem?

17/L



2021. ápr. 21. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Amit leírtál, az alapján nekem ez érdekes helyzet. És tényleg nem úgy tűnik, mintha nem foglalkoztál volna vele.

Nem lehet, hogy a gond nem veled van, hanem a srác önértékelésével? Nem várja el, hogy ő legyen a középpontban, körülötte forogjon a világ?

Hirtelen nem találom rá a megfelelő szót, amit keresek, nem energiavámpír, hanem önző.

2021. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem tűnik többnek ilyen... Hatalomjátéknál. Ha komolyan szakítani szeretett volna, nem kínálta volna fel ezt a lehetőséget, tehát ilyen kamukilépéssel elfátylazott zsarolásként fogtam fel. Tudom, nem az én dolgom megítélni, tehát hogy a kérdésre is válaszoljak... Én egy kiadós ebédnek nagyon tudnék örülni, bár ez emberfüggő.
2021. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Az ilyen off! Nem érdemel meg téged! Csak játsza az eszét és uralkodni akar.


Majd, amikor összejössz egy normális pasival, akkor fogja igazán bánni.


Jobban járnál, ha csak hagynád és keresnél mást.


21F

2021. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Na most itt nekem valami nem világos. miért neked kell bebizonyítanod neki, hogy szereted? Miért nem neki, hogy ő is téged?
2021. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Őszinte kommunikáció segíteni, csak nem ismeritek, ahogy magatokat sem.
2021. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is elég fura helyzet, semmiképp nem egészséges ami kettőtök közt folyik. A kapcsolatban is mintha folyamatosan bizonyítani akartál volna neki, túljátszottad, túlérzelmeskedted, mikor nem is vagy ilyen. Mindezt azért, hogy ne legyen veszekedés, ne piszkáljon. Magyarul feladtad magad és az igényeid/határaid másért, tehát az akaratának befeküdtél.


Nekem az érződik hogy elvesztetted magad és a valószínűleg a kapcsolat előtt is gyenge önbizalmad ma már teljesen a padlón van.


A leírásod alapján inkább örülnék hogy vége van és nem tett tönkre teljesen, elég sok káros mintát tanultál így is a jövőbeli kapcsolataidra.


Ez a bizonyításos hülyeség is elképesztően mérgező. Szakított veled, akkor lehet elhúzni. Ne engedd hogy így tapossanak rajtad, zárd le vele és inkább gondold át még egyszer milyen volt az a kapcsolat valójában, miket vágott a fejedhez amik hülyeségek, pedig megtetted amit lehet. Te magad is írod hogy amiket mondott, azok nem igazak.


"Mindig aggodtam érte amikor sokáig nem írt."


Ez általában akkor szokott történni, mikor az egyik fél betanítja a másikat erre. Normális helyzetben nem kell aggódni ilyen miatt, tudják hogy majd beszélnek és most épp a maguk dolgával vannak elfoglalva, de attól még szeretik egymást.


Betanítani úgy szoktak, hogy számonkérik miért nem kerested őket, bűntudatot ébresztenek, veszekednek és fröcsögnek hogy nem is szereted őket, nem is fontosak, ez a bűntudat pedig mindig egyre erősebben fog a felszínre törni idővel.

2021. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
1/6 Nagyon úgy tűnik hogy azt várja el, mert tényleg igazából mindig minden úgy volt ahogy ő akarta mert ha én bármit csináltam az baj volt. De ha ő tette meg azokat, az nyílván nem volt baj és ha én hoztam fel neki valamit, egybol "vissza támadott" egy olyan dologgal amit én csináltam pl.: fel éve vagy még teljesen a kapcsolatunk elején. És egyből újra én voltam a rossz, és utána az volt hogy ő haragszik rám, nem pedig én rá és mehettem bocsánatot kérni...
2021. ápr. 21. 15:34
 8/20 A kérdező kommentje:

3/7

Őszintén szólva minden barátom azt mondja hogy engedjem el. De nem tudom... Akármilyen is volt velem, én még így is vele szeretnék lenni. Csak nem tudom hogyan kéne még bizonyítanom neki...

2021. ápr. 21. 15:42
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

"én még így is vele szeretnék lenni"

Szeretnél, ha normális lenne. De sajnos nem az...

Ilyenekből lesznek a családon belüli erőszakok. Nem bánik Veled emberként, főleg nem az egyetlen, nagy szerelmeként

2021. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
4/8 Mindig azt mondta/mondja hogy ő mindent megtett a mi kapcsolatunkba hogy én érezzem hogy neki fontos vagyok és hog, szeret, és én meg szerinte semmit sem.
2021. ápr. 21. 15:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!