Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vlaki segítene? Írt nekem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vlaki segítene? Írt nekem egy fiú és valahogy válaszolnom kellene

Figyelt kérdés

Van barátom, de ma rám írt egy fiú, hogy szia. Általában szoktam válaszolni, főleg, hogy ide valósi, írta, hogy nagyon szép vagyok (vannak kint képek facebookon)

Erre annyit írtam, hogy köszönöm, de ő folytatta avval, hogy "hogyan lehet valaki ennyire szép? "

Nem szeretném megbántani, meg semmi, de érzékeltetném vele, hogy felesleges a bók. A kérdésére mit írjak? Azt, hogy ez csak genetika vagy mi? 😅

Előre köszi a válaszokat!

16l


2021. ápr. 28. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, Te hogy vagy vele, de én kifejezetten kínosan érezném magam, ha ilyen üziket kapnék... De mindegy, nem ez a lényeg.

Szerintem az utolsó kérdésre válaszolhatsz valami olyasmit, hogy "Nem tudom, miért vagyok szép, de az a srác is ezt kérdezte, akivel találkozgatok egy ideje.😁". Ebből valószínüleg veszi a lapot.

2021. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"a barátom is ezt szokta kérdezni", vagy valami hasonló.
2021. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem is kínos, de nem tudok vele mit csinálni. Ha egyszerűen letiltom akkor bunkó vagyok.

De most, hogy nem válaszoltam neki, küldött kérdőjeleket...

2021. ápr. 28. 09:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mindenkinek!
2021. ápr. 28. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdőjeleket küldött? Úristen... Egy ilyen sráccal akkor se jönnék össze, ha külsőre tetszene, mert éretlen.
2021. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is szerettem volna😅
2021. ápr. 28. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel, utalj arra, hogy van barátod.

Nekem még a semleges/félhivatalos szöveg szokott bejönni, ha valaki így próbálkozik be: "köszönöm, kedves vagy" Ez után már nem nagyon szoktak írni :)

2021. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte, ne kelts felesleges reményt, ez a legfontosabb. Megfogalmazásban meg elég szabad kezed van, leginkább tőled függ, milyen stílusban, de érdemes megírni, hogy van barátod
2021. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Őszinte voltam és az is akartam lenni, hát azóta sem írt. Szerintem felfogta😅
2021. ápr. 28. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!