Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok az baj ha 170 cm magas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nándor2 kérdése:

Lányok az baj ha 170 cm magas vagyok és s kiszemeltem csak pár centivel vagy alig kissebb nálam?

Figyelt kérdés

#170cm magas vagyok csak
2021. máj. 1. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
nem baj chill
2021. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Egyaltalan nem baj xd a lanyok a szemelyiseget nezik ugyis tobbsegben.
2021. máj. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem.
2021. máj. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem baj, én is 170 cm vagyok, mégis én kellett megvédjem a 195 centi magas kollégámat. Amúgy mindig voltak nőim, sajnos több is mint kellett volna.
2021. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, miért lenne ez baj? Ha a lány veled van, ne vegyen fel magassarkút.

És ha mégis azt vesz? Mi történik? Semmi. Legfeljebb Te érzed magad kellemetlenül, de ezzel ne törődj.

2021. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2-esnek mondanám, hogy ez nem teljesen igaz. Normális, értelmes lányok is képesek egy idióta srác mellett kikötni, mert kigyúrt és magas.

Én meg egyik nem vagyok kigyúrt és csak átlagmagas vagyok durván.

De akik normálisak, azok a személyiséget nézik, nem a magasságot. Olyannal meg nem is éri összejönni, aki ilyennek csak a méret a lényeg.

2021. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!