Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti mit szerettek legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szerettek legjobban ha a barátnőtök csinál veletek/nektek?

Figyelt kérdés
Ha esetleg mérgesek, szomorúak lennétek vagy közömbösek a barátnőtökkel, akkor minek örülnétek a legjobban ha csinálna nektek? Vagy miért vagytok oda? Mit szerettek a legjobban?

2021. máj. 3. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
vacsorát
2021. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ölelés.
2021. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan ruhát venne fel, amiről tudja, hogy én szeretem és imponál ha viseli, azután pedig jönne bújni :)
2021. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Hozzám bújik, megnyalja az arcom.
2021. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szerezem ha hozzám bújik, megölel. De aranyosan és nem rámenősen rámmászik (máskor nyugottan rámmászhat, de a problémákat ne így akarja kezelni) és próbál engem felvidítani, megnyugtatni.
2021. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Legtöbbször azt, hogy bár létezne 😅
2021. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Milyen ostoba kérdés ez. Énekeljen nekem SS indulút miközben pipázom és kávét iszom közben miniszoknyában táncoljon és csinaljon halászlét
2021. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Énekelje el a Szovjet himnuszt full beleéléssel és vonja meg a szexet, miszerint a szexualitást meg kell hagyni a hanyatló nyugat ópiumának
2021. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!