Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 év korkülönbség a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év korkülönbség a lány javára sok?

Figyelt kérdés
Persze, tudom hogy ez egyénfüggő, de mennyire megszokott ez? Származik ebből bármi hátrány/probléma? Én 18 éves fiú vagyok, ő 21 éves lány.

2021. máj. 3. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem.
2021. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt akartam mondani, hogy egyénfüggő.

Neked kell eldönteni, hogy számodra sok vagy sem. Plusz a lány részéről is jó lenne tudni, hogy neki sok v nem. Ne más határozza meg a döntésed. Főleg nem egy ilyen anonim oldalon, ahol azt se tudod ki micsoda :D

2021. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Azt mi hátrányod származna belőle? Az, hogy megkapsz egy érettebb, tapasztaltabb nőt? Élvezd ki. Az már más kérdés, hogy egy 21 éves, felnőtt csaj mért áll össze egy kis középsulissal, amikor az ilyen idős csajok az idősebb huszonéves pasikkal szoktak már összeköltözni, és nem a gimis barátjuk szüleihez átjárni ottalvós estékre, de hát mindegy, biztos nagyon megfogta személyiséged, mert a sármod
2021. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
#2 Te nem vagy normális.
2021. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2


Idén érettségizett, ő meg tavaly.


Többieknek köszönöm szépen a választ!

2021. máj. 3. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem igazán. Ha mondjuk a fiú 14, a lány 17, ott már azért nagyobb különbség lenne.
2021. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze tesóm az egy érett nő már minden téren jobb értelmesebb nem lép félre semmi ilyen. csak te is vigyazz nehogy te csald meg mert meg hozza kepest kisfiu vagy es meg 1-2 evig mesz a farkad után
2021. máj. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!