Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » "Túl jó a tested" csak kifogás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Túl jó a tested" csak kifogásból mondta szex előtt?

Figyelt kérdés

Tény hogy gyúrok és jól nézek ki testileg 190 cm vagyok 120 kg leginkább izom.

Levetkőztem előtte "mutogattam magam" és egyszer csak zavarodottan a fejéhez kapott és ezt mondta "hát én nem merek hozzád érni,ilyen jó testű pasival én még soha nem voltam"....a végén azért szexeltünk,mert rábeszéltem de szerintem nem ez volt háttérben.


Szóval a kakaska nem olyan nagy 15 cm és szerintem ez zavarta meg,és szerintem csak leakart rázni. Azóta szakítottunk közös megegyezéses veszekedés által :D de szerintem ez volt az oka 3 hónapig voltunk együtt.


Szóval ilyet mondana egy nő? Valóban így gondolja? mert őszintén szólva én nem hiszem...


2021. máj. 6. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Valszeg a testalkatod se jött be neki, de igen főleg a farkad lehetett a gond. Vagy valami tök más, amire nem is gondolsz. Ezt egyedül ő tudja.
2021. máj. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, a testépítő alakod se tetszett. És mellé a péniszed mérete is
2021. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
figyelj 120 kilósan jól betömegeltél ha az izom. Biztosan naturál vagy? amúgy meg figyelj olyan nőkhöz közeledj akik szintén sportosak azok hozzá vannak szokva a bodys kinézethez.
2021. máj. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
120 kg nekem is tul sok lenne. Egy jol izmolt test szep, egy body builder (az izomagyaval egyutt) gusztustalan. Ha meg a tetejebe a kukit ugy kell megkeresni bontofesuvel, az meg mar egyenesen nevetseges.
2021. máj. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Miért írtja mindenki, hogy baj van a méretével, amikor a 15 cm az teljesen átlagos
2021. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem a méreteddel volt a gond, a 15 cm átlagosnak mondható, hanem inkább az, hogy egy 120 kg-os állat vagy, még a 190 cm-hez is kva sok a 120 kg, és kizárt, hogy az a plusz 50-40 kiló rajtad tömény izom legyen.
2021. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem az van hogy a testemhez képest 20 centist képzelt el,de ezt leszámítva jó volt vele a szex...azt nem fogom bizonygatni hogy nézek ki, de nem vagyok dagadt, és nem kell keresgetni azért (ezt leszámítva nem vagyok magammal ott lent megelégedve) de ez már részlet kérdés.


Csak furcsa hogy kidobott/szakítottunk aztán már egy jó ideje nincs senkije,egyszer felajánlotta hogy csak szex-re jöjjünk össze de már nem tudtam komolyan venni.

2021. máj. 6. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
miket szedsz hogy 120 kiló vagy ?
2021. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ha ilyen kigyurt vagy az ruhaban is latszik nem lehet tul meglepo:D

A kukac meg ugye nem:p de 15centi szerintem nem kicsi de minel nagyobbra gyurod magad annal kisebbnek tunik haha

2021. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!