Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak fiúk akiknek bejönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fiúk akiknek bejönnek a nagyon vékony lányok?

Figyelt kérdés
Mindenhol úgy látom, hogy inkább a fiúknak inkább kicsit teltebb barátnőik vannak akiken "van mit fogni". Viszont itt vagyok én, aki hát eléggé vékony vagyok...Az arcom szerintem talán egész szép is csak ..nem tudok hízni, pedig annyira de annyira szeretnék. És félek, hogy soha nem lesz barátom :( Vannak akiknek bejön ha a lány úgy tényleg nagyon vékony?
2021. máj. 9. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Vannak. De ha gondolod járhatunk együtt a Burger Kingbe, ha pesti vagy, felhízlallak :)
2021. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem igen. Volt már 46 kg-os barátnőm.
2021. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Nekem egyáltalán nem jönnek be, meg sem mozdulna ilyen nőre a szerszámom szerintem. Viszont ne aggódj ezen, mert egyrészt vannak fiúk akiknek pont a vékony lányok jönnek be, másrészt ez úgy szokott lenni hogy szépen lassan meghíznak a gizda lányok is. Éppen nemrég láttam a gimi egykori topmodellalkatú bombázóját kb. 85 kilósan. Meg az egykori sztárpicsa tornászlányt 90+kilósan,elefántseggel,tehéntokával. A nagybátyám felesége is szinte anorexiás kinézetű volt a házasságkötésük idején, aztán 40 éves korára olyan alkata lett mint aki lenyelt egy boroshordót. A kor előrehaladtával az anyagcsere lassul, könnyebben köt a háj, meg lustul is az ember, szóval ne aggódj azon hogy így maradsz. Amelyik nő felnőtt korára sportosan néz ki az általában tudatos életet él, mozog, megfelelően étkezik hozzá,tehát foglalkozik magával. Vannak még azok akik láncdohányosok és a cigi miatt nehezebben híznak el. Meg nagyon kevesen akiknek a genetikájuk olyan hogy a testük nem nagyon raktároz el zsírt. De ez tényleg a fehér holló kategória.
2021. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagyon bejönnek a “nagyon” vékony lányok. Egyébként én se tudok hízni akárhogy próbálkozom :D.

21/f

2021. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

figyelj kezdj el edzeni es akkor formas leszel tobbet tudsz enni


en is egy vekony srac voltam, aztan elkezdtem edzeni es azota 10kg jott fel nyilvan nem az egesz izom


szoval eddzel figyelj oda az etrendedre pl egyel foldimogyorot abba sok kaloria van meg ilyenek csokollak


16f

2021. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
59%

Szerintem a nagyon vékony lányok szépek, mivel saját tapasztalataim alapján nekik van a legszebb arcuk. Mondjuk nem szeretem a teltebb lányokat szóval :/

16 F

2021. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!