Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Próbáljam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbáljam meg?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem vagyok az a kimondott jóképű. Van nem kevés plusz kilóm, talán kissé gyerekesnek is kinézek és az arcom sem egy Don Juan. Viszont nagyon közel kerültem egy lánnyal, aki mindenben az ellentétem. Gyönyörű, karcsú és veszettül vonzó. Az ismerősi körömből minden (ha nem is minden de minden második) fiú a fél kárát adná érte, hogy összejöhessen vele és irigyek hogy "engem választott". A gond csak az, hogy ugye nem tudom, merjek-e vele hosszú távra tervezni. Ugyanis én csak így szeretnék. Nagyon szép és én tudom tapasztalatból, hogy a vonzó lányok/fiúk egy idő után hasonló kaliberűre vágynak majd. Másfelől nem tudom, hogy vajon elég kitartó lesz-e és nem csak pillanatnyi dolog a részéről. Nem tudom mit tegyek, az ideje itt van összejöjjek vele, de nem tudom, hogy lépjem-e meg.

2021. máj. 12. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg! Szerintem annyira akkor sem lenne neked borzalmas ha esetleg nem hosszú távra tervezitek. Az, hogy kívülről vonzó, még nem jelenti azt, hogy csak a vele hasonló fiúkat akar, belülről lehet akármilyen, gondolhatja ezt a dolgot akárhogy. Próbáld meg, rosszabb nem sülhet ki annál, hogy meg se próbálod.
2021. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!