Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért folyton szerelmi bánatos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyton szerelmi bánatos,ha mindig van valakije?

Figyelt kérdés

Van egy csaj Facebook ismerőseim között,egy városban lakunk,egyszer megcsókoltam...utána elhívtam randira (elég bunkó módon) és nemet mondott rá,szóval ennyiben maradtunk.


Azóta kb havonta mással van facebookon ezt is elfogadom az ő döntése.

De akkor minek rak ki óránként szerelmi bánatos,lelki fájdalmas idézeteket,képeket?


Komolyan mondom nem értem...nem is úgy ismertem meg mintha valami érzelgős lány lenne,lehet hogy csak színjáték? Azt várja hogy megsajnálják vagy miért csináltok ilyent lányok?


2021. máj. 19. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Mert idiota
2021. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Hát vagy az van amit írtál, hogy így akarja elérni, hogy sajnálják és foglalkozzanak vele vagy pedig azokkal akikkel van nem érzi jól magát, nem szereti őket.
2021. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Hogy sajnálják és figyelmet kapjon (ilyenkor biztos írogatnak neki, hogy "jól vagy malacka? mi történt?").
2021. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyik opció, hogy sajnáltatja magát.

A másik, hogy szeretethiányos, ezért egy szakítás után egyből új társat keres. Viszont valójában nem szereti őket, ezért több figyelemre vágyik, amit az aktuális fiútól nem kap meg.

A harmadik, hogy egyszerűen tetszenek neki ezek az idézetek, ezért megosztja őket.

2021. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!