Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátjával más lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátjával más lányok fenekét küldözgetik egymásnak, mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Jol tudja mennyire fájna nekem ha más lány fenekerol beszélgetne a barátjával. Volt is erről szó az utóbbi időben egy "barátunk" kapcsán és ő is mondta hogy ez mennyire nem helyes... Akkor mégse mondta el...

A "Hűséget fogadtam nem vakságot" elvvel nem értek egyet... És itt nem arra gondolok hogy az utcán ránéz valakire, hanem hogy küldözgetnek egymásnak 'segges' képeket olyan lányokról akik a barátaink vagy ismerőseink. Mennyire normális ez? Azt hiszem nem reagálom túl... Rosszul esett nagyon.


2021. máj. 24. 04:00
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Férfiak, teljesen normális náluk.
2021. máj. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

hímeknél normális

Férfiaknál nem

2021. máj. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Normális, ha szingli lenne. Én lazán kidobnám.
2021. máj. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy ezt a lelki ismeretere bízom de nekem ez megalázó. Mivel ismerem így tudni fogom hogy továbbra is csinálja e ezt vagy nem...mondani fogom neki hogy helló ha marad ez a felállás
2021. máj. 24. 08:05
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon helyes lenne ha elküldenéd vagy legalábbis ultimátumot adnál neki miszerint válasszon hogy te vagy pedig a fényképek. Viszont én inkább az előzőt javasolnám de ugye mégsem mondanám senkinek hogy szakítson. Talán segítene neki ha néha lekoptatnád egy időre és elmennél valami barátosnéddel vagy édesanyáddal és ha kérdezné hogy kivel voltál és merre akkor oda mondanád hűséget fogadtam nem vakságot. Így azt hinné hogy veszélyben van a párkapcsolat és ha fontos vagy neki akkor vissza venne magából. Ha pedig nem akkor veszett fejsze nyele.
2021. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem normális. Aki azt mondja, az még éretlen, nem is kicsit.

Vagy csak egy fsz 😅

20F

2021. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem normális ez a dolog.

Minden esetre ha dobnád nekem írhatsz, mert szimpi a felfogásod

2021. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Mivel gondolom kikutakodtad, nem ő mutatta meg, hogy ezt csinálja, így abban a hitben él, hogy te ezt nem tudod, és nyilván addig nem is fog ellene tenni.

Ha ő mutatta meg, akkor viszont egy pöcs.

2021. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!