Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kellek én így bárkinek is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellek én így bárkinek is?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegy az arcomon, és kezdem azt érezni, hogy emiatt nem kedvel senki.

2021. jún. 16. 15:27
 1/6 A kérdező kommentje:
(Elég nagy anyajegy)
2021. jún. 16. 15:28
 2/6 anonim válasza:
100%
Persze, hogy kellesz majd sok embernek. Sokaknak van anyajegye az arcukon és mégis boldog kapcsolatban élnek. Van, akinek kifejezetten bejön. Szépség pöttynek is nevezik.
2021. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze apukam es anyukám 15 éve hazasok es apámak van az arcán
2021. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
73%
Osszeszamoltam neked, 8 anyajegy van az arcomon. Minden meretben, egesz piciktol a nagyobbakig. 17 evesen 2 kapcsolaton vagyok tul, es soha egyikuket sem zavartak, de meg csak az ismeroseim kozul se kaptam megjegyzest az anyajegyeimre.
2021. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátomnak egy elég nagy, kb, 2-3 cm átmérőjű volt. Imádtam ezzel együtt, bevallom, a hozzá hasonló külsejű pasik (nem az anyajegyre gondolok, de arra igen, hogy ez ilyen szinten nem vont le a vonzalomból) a mai napig megmozgatnak. Egyébként rengeteg csaja volt előttem, szerintem utánam is.
2021. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemár, egy anyajegy miatt :DD

Ha valaki egy anyajegy miatt utasít el, akkor te jártál jobban.

Az én arcomon is vannak anyajegyek, és nem gondolnám, hogy pont emiatt ne kelljek valakinek. Ne idegeld magad ezen, ez egy hülyeség.:D

2021. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!