Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engem meghívtak egy névnapi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem meghívtak egy névnapi buliba, de a barátomat nem. Én gondolom rosszul, vagy a barátom?

Figyelt kérdés
Főként lányok lesznek ott, de néhány lány barátja szintén ott lesz. A barátomat zavarja, és kiakadt azon, hogy nem kérdeztem meg, hogy ő jöhet e velem. Én gondolom rosszul, vagy a barátom?

2021. jún. 16. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Te
A barátod
31 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem te döntöd el, hogy ki jöhet, akkor hiába pampog. Ha nem ismerik egymást az ünnepelttel, jogos, hogy nem hívták meg. Nem kell összenőni, a barátok is fontosak.
2021. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

En nem nagyon ertek egyet az elsovel.


Nem tiltotta meg senki a lany parjanak hogy mehessen.


Az is lehet hogy szimplan kifelejtettek.


Kerdezo, szerintem azert ha nem mondtak kulon hogy o nem johet, azert igazan tovabb erdeklodhettel volna ha fontos lett volna neked hogy a baratod is megismerje a te ismeroseidet, veled legyen.

2021. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettő választ. És az igaz, hogy nem tiltották meg.
2021. jún. 16. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy pár vagyunk és szeretjük egymást, akkor alap, hogy megkérdezném, hogy vihetem-e. Gondolkodj el, hogy egyáltalán szereted-e, mert ebből nem úgy tűnik.
2021. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha más barátja is ott lesz, minimum megkérdeztem volna, hogy az enyém is jöhet-e.

Egy kérdés csak, ha nem szívesen fogadják, akkor majd ők megmondják. Honnan tudhatod, ha nem kérdezed meg? Az is lehet, hogy simán mehet.

2021. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van, mint ahogy 5 írja.

Nálunk mindig úgy volt, hogy ha megbeszéltünk egy programot a lányokkal, akkor tisztáztuk, hogy ez csajos program-e, vagy jöhetnek fiúk is. Ennek függvényében mentünk el. A barátom sem haragudott soha, ha szóltam, hogy most lányos programom lesz, majd legközelebb jöhet ő is.

2021. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!