Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lefeküdhetek vele, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdhetek vele, vagy inkább hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel korábban másfél éve kavartam, de egyetemre mentem és így, igazából ok nélkül, befejeztük. Én szerettem volna többet, de ő nem.

Kb. fél éve összejött újra (3.-szorra) az exével. De sok közös barátunk/ismerősünk mondja, hogy csak azért van vele, hogy legyen kivel dugni.

Megint kezd nyitni felém, de még mindig együtt vannak.

Nyugodtan belemehetek a ,,játékba" vagy inkább felejtsem el a srácot?



2021. jún. 19. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem adj neki egy esélyt, ha meg vagy győződve róla, hogy egyedül van már. Ne tolakodóan, hanem korrektül kérdezd meg tőle, hogy egyedül van-e most.
2021. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Legyen annyi önbecsülésed, hogy csak szakítás után!
2021. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdhetsz vele,csak az a kèrdès hogy mièrt kezdett nyitni újból felèd,akar komolyan is tőled valamit vagy csak szexet.
2021. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Hasznalhatod te is boytoy-nak, mint ahogy o hasznalja az 'exet' szexbabanak. Ha nem akarsz tobbet belekepzelni a kapcsolatba mint ami, akkor legalabb nyaron nem kell dildora kolteni.
2021. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
3 szor csak a dugás miatt nem szoktak nagyon összejönni az emberek,szóval valami más is van a háttérben...ezt leszámítva azzal b..ol akivel akarsz senkit nem érdekel.
2021. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Csicuki ***** válasza:
90%
Engedd el ez a pasi nem ér egy garast sem ha engem kérdezel ha a mostani barátnőjével ezt csinálja veled is ezt fogja
2021. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
#6 Miért, had csinálja, ha ilyen hülye, megérdemli.
2021. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Belemehetsz a játékba, de nem vesz komolyan, te se vedd őt. Ha elkezdesz érezni iránta, sírás lesz a vége valószínűleg.
2021. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8-as vagyok, ja igen, csak szakítás után kavarj vele, de akkor se vedd komolyan. De legjobb ha egyből elfelejted.
2021. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 exronin ***** válasza:
100%
Komolyan egy üres fejű műmájer után töröd magad?
2021. jún. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!