Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ha velem van, de bárki, bármelyik barátnője ír, vagy hívja egyből felveszi. Van amikor az exének is visszaír, mert szoktak beszélgetni, mert szegény fiú öngyilkos hajlamú és csak az én barátnőm van neki... :/ Nagyon sokszor választja a barátnőit helyettem, de ha velük van örülok ha 40 perc alatt kapok egy max 3 szavas választ. Mindig mondja bármi van hívjam, de ha tényleg hívom nem veszi fel. Mert le volt némítva stb...

Ne mondjátok, hogy beszéljem ezt meg vele, mert nem merem. Mindig ha elmondom hogy valami bánt, vita lesz belőle és és nekem kell majd bocsánatot kérni..

Én:21F

Barátnőm:20L



2021. jún. 21. 18:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+:Barátnőivel mindig megy városba, kávézóba stb, velem meg csak ha lemegyünk cigizni kb
2021. jún. 21. 18:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt így nem éri meg folytatni. Mármint, ha elmondod, hogy valami bánt, vita lesz, és neked kell bocsánatot kérned? Ez így nem normális, egy normális kapcsolatban igen is meg lehet és meg is kell beszélni, hogy mi bántja a másikat.


Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de ha hosszú ideje, és mindig is ilyen volt a barátnőd, akkor nem értem miért vagy még vele, ha pedig friss a kapcsolat, és a barátnőd már most ilyen, akkor meg azért kell ennek véget vetni.

2021. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is elköszönnék tőle, ha már kb mindenki mással van kapcsolata, csak veled nem. Sőt, még boldog is lennék, hogy megszabadultam tőle.

Annyi értelmes lány is van a világon, kár olyanokra pazarolni az időt, akik még nem értek fel a feladathoz.

2021. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
8hónapja vagyunk együtt. És kb 1-2hónapja van ez.
2021. jún. 21. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a furcsa hogy minek beszél egyáltalán az exével...engem magasról leszartak miután szakítottam valakivel,akár meg is ölhettem volna magam,csak örültek volna neki...egyébként nem vagytok már gyerekek nem így kéne kezelni ezeket a dolgokat.
2021. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért mert fél hogy bármit csinálna magával… és tudom hogy nem vagyunk gyerekek.
2021. jún. 21. 18:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok :)

És az ő problémája, ha csinál a srác magával valamit. Nagy tragédia, nekem is volt olyan aki ezzel fenyegetett, hogy végez magával. Otthagytam, él és virul, talált magának másik szerencsétlent, aki ápolgatja...

Én elhagynám, de mivel rajtad látszik, hogy nem akarod, így csak szenvedj tovább, okosabb dolgot ennél nem tudunk szerintem mondani.

2021. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden eddigi válaszolóval egyetértek.

Sokáig ezt úgysem bírod, tehát inkább most szakíts és ne vesztegesd rá az időd.

2021. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld pipa. Ezek szerint véget kéne tényleg vetnem. :(
2021. jún. 21. 19:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire, hogy véget kellene vetned velk!
2021. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!