Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolat? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel már egy jó ideje távkapcsolatban vagyunk, de mostanában azt kezdtem el érezni hogy nagyon szeretném ha itt lenne velem. De olyan szinten hogy mindig rá gondolok és csak azt kívánom hogy itt legyen mellettem és hogy megcsókoljon. Mielőtt elalszom mindig különböző helyzeteket képzelek el vele és csak úgy tudok elaludni. Szóval tényleg nagyon nagyon hiányzik de sajnos nagyon messze lakik és most a vírus helyzet miatt sem kivitelezhető az hogy találkozzunk. Nincs semmi ötletem hogy hogyan enyhítsem ezt a "vágyat" vagy hiányt...

2021. jún. 23. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nincs igazi vírushelyzet.

Mi az a nagyon nagy távolság?

2021. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Másik országban lakik?
2021. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a párommal távkapcsolatban vagyunk és másik országban élünk, itt a vírus, de mégis meg tudjuk oldani a találkozásokat. Ha annyira hiányzik neked akkor facetime
2021. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én eddig 3x próbáltam távkapcsolatot. Egyik sem tartott 3 hónapnál tovább. Én belefáradtam. Sajnálom, hogy negatív vagyok, de szerintem ha nem költözik egyikőtök oda a másik városába, akkor én nem látok rá sok esélyt, hogy ez működjön. Lehet, hogy velem van a baj, mert nekem napi szinten szükségem van a szexre. Szóval ha nektek nincs akkora igényetek az érintésre, akkor lehet, hogy működhet, de akkor is meg van az esély rá, hogy valamelyikőtök találkozik egy olyannal, aki elérhető, közelebb van és akkor dönteni kell majd.
2021. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok, a barátnőm messze él tőlem, sőt nemsokára másik országba megy ismerősökhöz, meg pénzt keresni egyetem előtt, de eddig is voltak olyan időszakok amikor akár két hónapig nem találkoztunk és mit ad isten még mindig együtt vagyunk már több mint egy éve.

Amit tudnék tanácsolni az annyi, hogy nehogy kihagyjátok a beszélgetést. Videochaten vagy csak telefonon. Például volt hogy egy laza napon 2-3 órát beszéltünk, de volt ennél sokkal több is. A napi beszélgetés mindig megvolt, legfeljebb csak annyi, hogy jó éjszakát kívántunk egymásnak. Nehogy kihagyjátok!!!

Aztán ha van időtök találkozzatok valahol köztetek, úgy egyszerűbb mindkettőtöknek.👌🏿

2021. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hiányát nem fogod tudni pótolni, csak vele.

Saját tapasztalatból mondom, hogy ki lehet bírni. Az hogy meddig, az azon múlik, hogy mennyire erős a kapcsolatotok. Valaki 10 évig is bírja. Nekünk 1 évig ment, aztán költöztem hozzá külföldre.

2021. jún. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Távkapcsolat mellett, jobb izzítani mást is.
2021. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!