Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondhatta ezt nekem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt nekem a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm edz pár hónapja és megtetszett nekem is a dolog, van 1 kis "pocakom" és szeretném rendbe tenni. Viszont a barátnőm azt mondta, hogy neki jó vagyok úgy ahogy vagyok és ne azért csináljam, hogy lenyűgözzem. Azért mondhatta, mert tart attól, hogy jobban nézek majd ki és találok valaki mást? Vagy számára felesleges,mert így szeretett meg? Tavkapcsolatban élünk és elég ritkán tudunk találkozni.

2021. jún. 24. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
"Azért mondhatta, mert tart attól, hogy jobban nézek majd ki és találok valaki mást?" - Dehogyis... Egyszerűen úgy szeret, ahogy vagy és nem akarná azt, hogy miatta megváltozz.
2021. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Mind a kettő benne lehet a dologban.

Neked kell ismerned a barátnődet annyira; hogy tudd ezt a kijelentését értelmezni, hogy pontosan miért mondhatta.

Ha ideges lett közbe vagy hirtelen nagyon gyorsan le akart beszélni róla és terelni próbálta a témát akkor lehet, hogy tényleg attól fél, hogy akkor már ha edzenél több lánynak kellenél vagy csak simán te hagyod ott. Ha pl terembe járnál edzeni akkor is lehet ez a dologban, hogy fél attól, hogy ott fel szedsz valami csinos lányt vagy rád mászik valaki. Sokan nem örülnek ha az egyik fél egyedül jár terembe ( tapasztalat).

De ha a barátnőd tényleg csak nyugodtan közölte ezt veled, akkor lehet tényleg csak szimplán nem akarja, hogy meg akarj neki felelni. Úgy gondolja, hogy nem fontos neki az, hogy te ilyenbe bele kezdj “miatta”

Viszont én úgy értelmeztem, hogy te nem miatta kezdenéd el hanem magad miatt és ő csak a motivációt adta hozzá azzal, hogy elkezdte.

Szerintem beszéljétek meg! Kérdezz rá akár nyíltan, hogy miért mondta ezt. Mondd el, hogy neked fontos és nem feltétlenül azért csinálnád, hogy őt lenyűgözd. Magad miatt elsődlegesen.

2021. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha ritkán tudtok találkozni, akkor úgyis megcsalod, nem kell ehhez konditerem...
2021. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

#3 barom vagy.

Kedves kérdező, szerintem is úgy szeret téged ahogy vagy! Ne miatta változz meg, hanem magad miatt ha szeretnél :)

2021. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából először úgy hoztam fel neki a témát, hogy mivel ő is elkezdte, kedvet kaptam hozzá én is, és legalább én is jobban néznék ki, de ekkor ő már támadott és mondta hogy nem kell őt lenyűgözni, mert úgy szeret ahogy vagyok és aki vagyok, utána még mondtam neki, hogy csak nem lenne rossz..

És utána mondtam neki, hogy a hasamon szeretnék javítani, mert nem szeretek nyáron pólóban lenni(mielőtt megismertem, azelőtt adtam le 25kg-t). De még párszor elmondta, hogy miatta nem kell megváltoznom. Nekem úgy tűnt, mint aki picit megijedt valamitől.


Mikor karácsonykor baráti körben voltunk és nem voltunk együtt, tarsasoztunk, küldtem egy képet, volt rajta egy lány, és egyből azt kérdezte, hogy ki az a lány.. és csak haverom lakótársának a barátnője volt.. szóval egy picit féltékeny típus. :D

2021. jún. 24. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok!

Így hogy ezt leírtad úgy gondolom, hogy jól éreztem ezt a helyzetet.

Mivel féltékeny biztos fél hogy elveszít téged “emiatt”, bár ez hülyeség.

Mondd el neki, hogy bízhat benned, nem fogod ilyen miatt otthagyni. Ő is örülne biztos ha újra formában lennél és neked is jobb lenne.

2021. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!