Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem? Többi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az exemről lenne szó, néhányszor mikor nőkre gondolok ő jut eszembe.

Nem véletlenül.

Exem amúgy egy aranyos és kedves csaj, idegesítő, ha már nem úgy beszélek vele már azt kikéri magának(nem tudom azóta megváltozott e). Nem képes vitázni sem, múltkor is rám küldte a barátnőjét(lehet túlságosan paraszt is voltam ez is lehet), de ezek egyszeri esetek voltak.

Egyébként nagyon furcsa gondolkodása van egyszerűen, mintha a viselkedésével póker arcot mutatna, könnyen össze zavarja az ember érzéseit. Azóta rájöttem hogy lehet megkéne tanulnom hozzá alkalmazkodnom, mondhatni ő egy eléggé "stréber" csaj, látszik nem csak a haverok nekik a fontosak, hanem a jövője. Nagyon csúnyán összevesztünk 1,5 hónappal ezelőtt. Utólag már sajnálom, és ő olyan mintha hiányozna egy lány akivel napomat töltöttem mindig, a mostani lányok akikkel beszélek nem olyanok mint ő. Ő nekem sokkal különlegesebb személy volt. Rejtőzködő de egyben egy ilyen szinten idegesítő személy. De ő volt úgymond a tökéletes. Olyan volt aki nyagatott jó értelemben.

Rájöttem arra hogy mindenkinek rossz színben mutattam be.

Azóta én is megváltoztam, rájöttem hogy nem a k*rva videójáték a fontosabb, meg azok a haverok akik lehúznak(rájöttem függő voltam és kiszakadtam a ördögi körből), hanem a jövőm a tanulás és azok a haverok akik tudják tartani a jövőbe tartó lépésemet.

Igazából most jöttem rá hogy ő egy tisztességes csaj csak én akkor más ember voltam.

Eddig mindig megbocsátott mikor hibáztam vagy megsértettem.

Szerintetek rá merjek írni az után hogy ennyire megbántottam? Egyszerűen félek a tudattól.

Ti tennétek helyemben?


Előre is köszi a válaszokat!

Trollok pls off!



2021. aug. 31. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:
82%
Csak azt nem írtad le, hogy mivel bántottad meg.
2021. szept. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!