Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Mire gondoltok ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mire gondoltok ha egy lány rátok ír?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel pár napja találkoztam ahol világossa vált hogy nem vagyok közömbös számára. Nagyon durván flörtölt de a huga a barátnőm szoval nem vitte tulzásba mert ő is ott volt. Szoknyámat is megszolta hogy nem rövid e (nem volt) meg hogy nem fázok e… mar mondta párszor (viccből) hogy tettszem neki… de ő ijen játszadozós tipus szoval nem akarom oda dobni magam meg ilyenek. Szerintetek mit gondolna ha most rá irnák valami ürüggyel?

2021. szept. 18. 18:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem valami világos, de akkor flörtölt durván mikor nem figyelt a barrátnőm es inkább igy a szemevel meg a szájával
2021. szept. 18. 18:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem éri meg belemenni a játékába.

Kötelességemnek érzem, hogy figyelmeztesselek:

Ez a valóság. Nem egy vattacukros, rózsaszín ködös tiniregény, ahol a csaj képes megváltoztatni a rosszfiút. Játszadozós típus, flörtöl veled. Ezt pedig addig fogja csinálni, ameddig izgalmasnak találja a szituációt.

Ha nem akarod, hogy a barátságotok a húgával tönkremenjen, akkor hagyd az egészet a sráccal kapcsolatban. Hidd el, majd lesz olyan, akire megéri ráírni. Biztosíthatlak, hogy ez a fiú pedig nem ő lesz.

2021. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem hagyd az irogatást, inkább ha élőben találkoztok akkor esetleg szoknya alá ne vegyél bugyit és helyezkedj úgy, hogy lássa mi a szitu.
2021. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 ajánlom, hogy te meg a kérdéseddel tégy ugyanígy

:) ...vannak akiken nem lehet segíteni.

2021. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2-nek teljesen igaza van. De ha téged szórakoztat belemenni egy ilyen primitív játékba aminek garantáltan nem lesz jó vége ÉS nagy eséllyel el is fogod így veszíteni a barátnődet (hacsak nem ő is egy butuska liba és még támogat is) akkor hajrá, élvezd az életet majd ess pofára, hogy tanulj is valamit.
2021. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráírsz, akkor azt fogja gondolni, hogy ő is bejön neked. Ha nem akarod odadobni magad, akkor vagy ne írj neki, vagy úgy írj, hogy kiderüljön belőle, hogy te semmit sem akarsz tőle.
2021. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy lánynak kell ráírni a fiúra ott komoly gondok vannak! Én undorodom az ilyen nyomulós krváktól akik amúgy a kutyának sem kellenek aztán erőlködnek egy jelentéktelen flört után. Mert szerinted ha kellenél neki legalább egy dugásra, már nem jelentkezett volna? De...
2021. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!