Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagy probléma, ha barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma, ha barátom anyukájával nem igazán szimpatizálok?

Figyelt kérdés

Már 2 éve együtt vagyunk barátommal, de az anyukája még mindig borzalmas egyéniség. Soha nem tud velem egyet érteni, direkt mindig keresztbe rak nekünk, múltkor feljött az összeköltözés és kiakadt, hogy az ő fia biztos nem megy sehova. Barátom természetesen nem így gondolja, ő szeretne eljönni otthonról. Pocsékul főz, vagy nem is és páromtól mindig elkéri a konyha pénzt, aztán nem is vásárol be, mert azt is mindig én és a drága fia oldjuk meg SAJÁT zsebből. Én már csak elkísérem én nem szállok bele anyagilag. Azért, hogy rendeljen magának pizzát, biztosan nem fogom pénzelni. Motorral közlekedik, de soha nem tankol bele, nekünk kell benzint is szerezni és finanszírozni. Állandóan parancsolgat, inkább barátomnak szokott, mert én már inkább nem is vagyok náluk. De nyáron minden egyes fűnyírásnál ott voltam. Egy egyszerű kis fűnyírójuk van meg egy az a damilos fűnyíró (nem tudom mi a neve...) én a tologatóssal nyírom barátom a másikkal, drága anyós a széken ül és néz (40 éves, ő is eltudná ezt végezni) egy nyamvad vizet nem hozna nekünk. Ő kávézgat. A teraszon és csak néz. Lehet az ilyenekkel kezdeni valamit? Sokszor annyira felidegesít. Most családi összejövetel lesz, de ahhoz sincs semmi hangulatom. :/

18l


2021. okt. 17. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Csak annyi a lényeg, hogy a barátoddal jól működjön minden. Addig nem lesz semmi komolyabb gond, ameddig a srác is ott van melletted. Akkor pedig végképp megszűnik minden, ha hamarosan összeköltöztök.
2021. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
A baratoddal beszeld, ha el akar menni, es komolyan gondolja az koltozes veled, akkor nem kell aggodnod az anyuka reakciojara
2021. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Majd a baratod elintezi
2021. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Az anyóssal mindig gond van
2021. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!