Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ideje külön válni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje külön válni?

Figyelt kérdés

18/L.

Az exemmel tobb mint egy eve találkoztam nyaron, akkor osszejottunk, voltak kozben vitaink,de azokon kivul jol elvoltunk egymással.

Aztan egyszer, 6.honapnal szakitani akart, mondvan, neki mindegy lett volna kivel jon ossze csak legyen valaki de közben legyek nyugodt, mert o mar "kezdetf erezni valamit" jelzem, 6. honap><

En hulye nem szakitottam mert túlságosan szerettem ot.

rendben, ezen tul voltunk, en voltam a legboldogabb ember a vilagon, imádtam a barátomat nagyon nagyon, ragaszkodtam is hozza

Mig o egy szep napon nem szakított velem telefonban ugy, hogy aznap találkoztunk volna es előtte semmi jelet nem mutatta a szandekainak. En meg mint egy hulye, rohantam hozza hogy megbeszeljuk, hajthatatlan volt

blablabla, nyáron is osszesodort minket a szel egy honap erejeig, abban reménykedtem, hogy hatha majd ott lesz valami mert ugy ereztem itt meg nem lehet vege, de nem történt változás.

Nagyon csalódott voltam, a nyaram ugy telt el hogy szomorkodtam, sirtam es kerestem a válaszokat, persze nem találtam logikusat.

Egy sraccal nyar vege fele eleg jol alakultak a dolgok, hiányzott meg exem de kezdtem rajta tullepni. Bemutatott a csaladjanak, ok imadnak engem, a kiatesojaval is jol kijottem, ugy gondoltam sinen van minden.

Egeszen addig, mig exem ram nem irt. En naiv, belementem hogy masnap találkozzunk.

Ott azt mondta hogy megbanta a szakitast, meg mindig szeret es rajott hogy hiba volt az egesz

En viszont képtelen vagyok elhinni amit mond, nem bizom mar benne de szerintem ez érthető is..

Latom rajta hogy o Most szeret igazan, de en viszont mar egyre kevésbé, sot..

nem erzem mar azt a szeretetet.

Csak el akarom magammal hitetni hogy igen, hatha minden ugy menne mint regen..

O volt tamaszom es akarmi bajom volt, ha a kozelemben volt megnyugidtam. Most viszont felek mert elvesztettem a tamaszomat..

rossz ember lennek hogy nem tudom mar ot szeretni miután szakitott velem olyan indokokkal, hogy o csajozni szeretne es elni? Csak mert elegge hibaztatom magam amiert rosszul erzem miatta magam

Meg kene probalnom a masik fiuval? De nem erzem azt hogy nala ki tudnám mondani a szeretlek szot, es azt sem tudnam elkepzelni hogy szeretnem ot barmikor is..

Mit tegyek? Nagyon osszezavarodtam..



2021. okt. 25. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem felejtsd el az exedet. Valószínűleg ez sem tartana sokáig.

Ennél biztos jobbat, többet érdemelsz. Legyen egy kis önbecsülésed, ne engedd neki, hogy újra eljátssza veled ugyan azt

2021. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondold el, hogy mennyi minden rosszat tett már veled. Ezek után én sem hinnék neki. Szerintem is hagyd az exed, nem érdemes vesződni vele. A másik fiút pedig talán megszereted.:)
2021. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!