Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok egy előző partnere nevét nyögné szex közben?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés, szerencsére :D

2021. nov. 1. 11:12
 1/10 XcuteX válasza:
92%
Valószínű abbahagynám bármit is csinálunk, és távoznék.
2021. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
szakítanék
2021. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Akkor én is az előző partneremét nyögném.
2021. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nem csinálnék belőle ügyet. Lehet hogy csak sokáig voltak együtt,és a megszokás miatt,vagy véletlen kicsúszik. Nem gondolnék bele ilyeneket hogy biztos tudat alatt őt szereti még és ez annak a jele. Szerintem ha így lenne azt észrevenném más dolgokban is, és ha már velem van kapcsolatban főleg ha a szexig is eljutunk megbíznék benne annyira

Ugyanúgy folytatnánk és maximum később felhoznám egy komolyabb beszélgetés alkalmából

2021. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Volt ilyen, a kapcsolatunk elején, mindkettőnkkel előfordult, igaz nem szex közben.

A volt párunk nevén szólítottuk a másikat. Én nem sértődtem meg, a párom igen, de túllendültünk rajta.

2021. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Elméleti kérdésnek gyenge, komolynak meg jelentéktelen:)
2021. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Instant hollandkemence
2021. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát, nem ugyan az de 2-3 éve mikor akkori barátnőmnél aludtam, álmomban az egyik kavarópajtimmal beszélgettem, reggel meg véletlen az ő nevén is hívtam . Asszem azóta se kaptam nagyobb pofont lánytól, meg nem is üvöltöttek olyan hangosan velem. Mondjuk nemtomm álmomból felkelve, főleg hogy részegen aludtam el, hogy kéne emlékezzek pár másodperc alatt hogy most kinél is aludtam.
2021. nov. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Oldfire ***** válasza:
69%
Ha csak egyszer-kétszer fordul elő és a kapcsolat elején, nem gond. De ha későbiekben is megtörténik, eljött az ideje egy komolyabb beszélgetésnek. Esetleg egy palacsinta sürő segitségével.....
2021. nov. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Megállnék, megkopogtatnám a fejét: hululu, Pintyőke, most velem, Józsikával dugsz éppen - csak a pontosítás kedvéért!

Aztán folytatnám tovább a műveletet!:)

2021. nov. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!