Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ambivalens, se veled se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ambivalens, se veled se nelkuled kapcsolatot hogy lehet helyre hozni?

Figyelt kérdés
A baratom rendkivul megerto turelmes es szeretnivalo szemelyiseg, nagyon tisztelem a szemelyiseget es nagy peldakepem amilyen bolcs tud lenni. Tobb mint masfel eve vagyunk egyutt en 19 o 21, a szuleim keresztenyek (en nem igazan mondom magam annak) es nem szeretik a baratomat/nem tudjak elfogadni hogy o nem hivo. Igazabol nem tudom miert n szeretik mert soha nem mondtak el de latom neha a konkret problemakat ami miatt ez lehet es erzem,szulei es csaladja is eleg problemas ezert se tamogatjak annyira plusz noveremnek tokeletes ferje van szamukra tokeletes korulmenyekkel es csaladdal szoval tolem is ezt a peldat varjak el ami megneheziti a dolgomat. Eleg szigoruak is, soha nem aludhattam meg a baratomnal illetve este 8ra haza kell ernem, soha nem mehettem buliba es mindig felve kell megkerdeznem hogy talalkozhatok e baratnoimmel vagy barkivel akik mar nem is nagyon vannak annyira magamba fordultam a szulok miatt, mindegy igazabol most nem ez a lenyeg. Eddig turelmesen birtam es harcoltam erte hogy nekem ez a jo, viszont mostmar kezdem kicsit ugy erezni hogy belefaradtam ebbe a folytonos harcba a kapcsolatomert es epp ennek a rovasara megy. En nagyon ambivalens szemelyiseg vagyok sajnos. Azt vettem eszre hogy egyre tobb mindenn idegesit benne, jobb lenne nekem massal, nem tetszik mar ahogy viselkedik vagy kinez de ha kettesben vagyunk en erzem magam a legszerencsesebb es szerelmesebb embernek viszont ha egy percig is nem ram figyel akkor rogton ram tor a rossz kedv es minden mas negativ. A napok/hetekben sokat veszekedtunk emiatt, ugy erzem szakitani szeretnek viszont nem birom ki nelkule egy fel napig sem. Attol felek ha szakitunk soha nem fogok olyat talalni akit en is szeretek es a szuleimnek is megfelel mert nyilvan oket is szeretem es nem akarok nekik csalodast okozni viszont eleg onzo dolog amit ok is csinalnak. Nem tudom hogy mit tegyek, meg lehet menteni ezt meg valahogy? :/

2021. nov. 1. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már 19 éves vagy, nem a szüleidnek kéne megmondani hogy mi legyen neked a jó, persze amíg van anyád-apád addig gyerek vagy, de ilyen szinten nem kéne beleavatkozni a te életedbe...az egy dolog hogy hívők, mindenkinek megvan a joga hinni-nem hinni a lényeg annyi, hogy előbb a szüleidnek kéne kicsit kinyitni a szemüket, hogy már nem vagy kislány...A kapcsolatról meg annyi, hogy ez is a te döntésed, ha jól érzed magad benne ne szakíts, de ha mindig ilyen kételyek vannak akkor gondold át többször is.
2021. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még olvasni is fura volt. 19 évesen megmondják kivel hova mehetsz, meg kivel lehetsz együtt? Hát ne vedd sértésnek a te szüleidnek nem kívánnék gyereket, leragadtak a múlt században. Szerintem már 15-16 évesen teljesen egészséges lenne ha elengednék a lányukat a szülők erre-arra, persze ha tudják kivel mit csinál és hogy értelmes közegbe van. A valláson b*szakodás meg szánalmas. Ezt még felfogni is nehéz, nem lennék a helyedben.
2021. nov. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos elegge konzervativak, es meg elkoltozni se koltozhetek igazabol csak annak elnek hogy a rokonok/masok mit gondolnak roluk es ha teljesen kicsapodom a csaladbol azt azert nem szeretnek foleg hogy nehogy kibeszeljenek.. Elbaszott gondolkodas mod de nem igazan tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel viszont most nem a szuleim lett volna a fo kerdes hanem a kapcsolatom:/
2021. nov. 2. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
De a szüleid teszik tönkre a kapcsolatod. A szüleiddel kéne valamit kezdeni.
2021. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dolgozol vagy tanulsz még? Ha dolgozol miért nem mentek a barátoddal albérletbe? Szerintem sem kellene hagynod hogy a szüleid mondják meg kivel mit csinálj 19 évesen.

Próbálj a sarkadra állni, ha nem tanulsz keress munkát, gyűjtsetek és menjetek el albérletbe. Mert ez előbb utóbb rámegy a kapcsolatotokra. Ha pedig tényleg annyira jól érzed vele magad ne engedd hogy a szüleid miatt legyen vége. Ezzel csak nekik kedvezel.. utána azzal fognak csesztetni hogy na látod mi megmondtuk hogy semmi értelme nem volt ennek, stb stb..

2021. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazabol tanulok es csak diakmunkan vagyok de meg ez is baj nekik, heti 2-3szor 5 max 6 orat dolgozom es ezert is utnek es ocsarolnak csak mert nekik nem tetszik hogy 10re erek haza. Szoval rendes melorol nem is almodnek ezek utan, elkoltozni meg koliba akartam de konkretan megfenyegettek szoval nem mehetek amig meg nem kerik a kezem mert ok a nagy keresztenyek csak igy engedik el a gyerekuket:) egyszer nem aludtunk meg egymasnal es heti 2szer talalkozhatunk mert ok nem engedik hogy elmenjek barhova is.. Szoval annyira nem konnyu a helyzet, nem tudnek hova menni foleg nem ennyi penzbol, idom se lenne egy rendes munkara tanulas mellett, mert most kezdtem az egyetemet szeptemberben es jelenleg mar ez is tul sok ezekkel a tobbi problemaimmal.
2021. nov. 4. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Utnek? Es ez belefer a vallasukba? :o

Mivel fenyegetnek?

2021. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!